MX130 ile hangi oyunları oynayabilirim?

muhammedekilinc

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayarımın donanımsal özellikleri:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

PES 2019, GTA V, Call of Duty vb. oyunları kaldırır mı ve kastırmadan oynatır mı?

Şu anda mevcut 4 GB RAM var. 4+4 veya 4+8 yapmayı düşünüyorum, o durumda bir değişiklik yaşanır mı? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ram yükseltmesi yaparsan.Gta 5 high ayarlarda 30-40 fps arası alırsın.Nerden biliyorsun dersen 740m olan dede bir laptobum var onda yüksek-orta ayarlarda 30 fps alıyordum.Cod biraz zorlar ama normal ayarlarda rahat oynarsın.Pes 2019'u zaten oynatır :D

Ram yükseltmesi yaparsan.Gta 5 high ayarlarda 30-40 fps arası alırsın.Nerden biliyorsun dersen 740m olan dede bir laptobum var onda yüksek-orta ayarlarda 30 fps alıyordum.Cod biraz zorlar ama normal ayarlarda rahat oynarsın.Pes 2019'u zaten oynatır :D
oynatır böyle oynatır leş gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

oynatır böyle oynatır leş gibi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı ekran kartı var diye aynı performansı vereceğini düşünmen.Ne kadar tek düze :D.Bilgisayarın diğer kompanentleride önem arz ediyor.

Hocam tam sizinki kadar performans alamayabilir. Çünkü mx serisi işlemci gibi ufak mobil yapıda günlük kullanım için tasarlanmış. Sizin kartınız düşükte olsa mobil ekran kartı oluyor. Arkadaş youtube'dan fps testlerine bakarak detayları az çok doğru görebilir.

Hocam tam sizinki kadar performans alamayabilir. Çünkü mx serisi işlemci gibi ufak mobil yapıda günlük kullanım için tasarlanmış. Sizin kartınız düşükte olsa mobil ekran kartı oluyor. Arkadaş youtube'dan fps testlerine bakarak detayları az çok doğru görebilir.
Doğru diyorsun.Benim eski laptopla karşılaştırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı