MX130 laptop güncel oyunları oynatır mı?

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
Laptopuma bu oyunları indirmek istiyorum:
- AC Unity.
- AC Syndicate.
- RDR2.
- GTA V.
- Valorant.
- GTA 4.

Sistemim özellikleri ise;
MX 130 4 GB DDR4.
8+8 GB RAM DDR4.
Intel Core i5 10TH nesil.
Windows 10.
Intel Ultra HD Graphics.

Bu saydığım oyunlardan 1280X720'de kaç FPS alırım? 30 FPS alsam minimum bana yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptopuma bu oyunları indirmek istiyorum:
- AC Unity.
- AC Syndicate.
- RDR2.
- GTA V.
- Valorant.
- GTA 4.

Sistemim özellikleri ise;
MX 130 4 GB DDR4.
8+8 GB RAM DDR4.
Intel Core i5 10TH nesil.
Windows 10.
Intel Ultra HD Graphics.

Bu saydığım oyunlardan 1280X720'de kaç FPS alırım? 30 FPS alsam minimum bana yeter.

GTA 5 orta ayarla da 40 FPS Valorant'a 120+ alırsınız diğer oyunları oynamadığım için bilmiyorum.
Düzelteyim orta ve yüksek ayarlar arasında GTA V'de 40 FPS alırsınız minimum düzeye çektiğiniz zaman 60 FPS rahat alırsınız.

GTA 6 ve Cyberpunk 2077 hariç RDR 2 20 FPS civarı alır GTA 5 50-70 arası düşükte alır CS:GO 64-85. GTA 4 Ultra 80-90 FPS ama GTA 4 çok takılma yapar optimizesi çöp ama oyun güzel.

Peki Hearts of Iron 4 de nasıl bir performans veriri şu anda aynı PC elimde var farkı ise 4 GB RAM'e sahip.
En Yüksek ayarlarda akıcı oynarsınız.
Ayrıca inatla (konu sahibiyim) konumdaki tüm oyunları indirip oynadım. Burda yazılanların nerdeyse hiçbiri doğru çıkmadı.
• RDR2'de Yüksek doku orta ayarlar 900p 33-35 FPS arası oynanabiliyor (Açmaz diyenler var)
• GTA V'i very high ayarlarda 900p 50 FPS civarı gayet akıcı ve net oynadım.
• Ac Unity ise 720p'de;
Doku aşırı yüksek
Çevre Kalitesi: Aşırı yüksek
Gölgeler: Orta
HBAO+ açık ve FXAA mevcut
(Bu ayarlarda 40-50 FPS arası aldım)
MSI AFTERBURNER ile ölçümlerimi yaptım.O yüzden birisi tahmininden daha düşük bir performans söylüyorsa sakın pes etme, kendin dene 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı