MX130 laptop ne kadar eder?

Ne kadar bütçeniz var hocam sıfırda monitörler pahalı bence ikinci el alın.

Bir de tekrar soruyorum ama bu attığınız PC MX130'lu benim PC'den işlemci vs. olarak daha iyi değil mi?

Bir de tekrar soruyorum ama bu attığınız PC MX130'lu benim PC'den işlemci vs. olarak daha iyi değil mi?

Daha iyi tabii ki hocam.

Bu kendisi ekran kartı değil mi hocam?

Ekran kartı değil mi hocam bu?

Ekran kartı değil mi hocam bu?

İşlemcinin ekran kartı var @Emre20 hocam ileride bu sisteme daha iyi bir ekran kartı da takabilirsiniz demiş şuan için RX6600'e kadar takılabillir 1080P'de.

Daha iyi tabii ki hocam.

İşlemcinin ekran kartı var @Emre20 hocam ileride bu sisteme daha iyi bir ekran kartı da takabilirsiniz demiş şuan için RX6600'e kadar takılabillir 1080P'de.
Peki bu işlemci ile olan başka bir sistem atabilirmisiniz hocam?

Daha iyi tabii ki hocam.

İşlemcinin ekran kartı var @Emre20 hocam ileride bu sisteme daha iyi bir ekran kartı da takabilirsiniz demiş şu an için RX6600'e kadar takılabillir 1080P'de.

Eğer bu PC'yi güzel bir fiyata satabilirsem 5600G APU'lı sistemi alıp ileride ekran kartı takarım. Sanırım MX130'dan daha güçlü olur değil mi?

Herhangi bir bütçem yok, maksimum istanbul içi 2. el de olur. Münkünse kocaeli içi ama.
buna benzer şeyler bakılabilir:

Peki bu işlemci ile olan başka bir sistem atabilir misiniz hocam?

Eğer bu PC'yi güzel bir fiyata satabilirsem 5600G APU'lı sistemi alıp ileride ekran kartı takarım. Sanırım MX130'dan daha güçlü olur değil mi?

4650G ile 5600G zaten benzer işlemciler hocam ikisi de MX130'dan daha güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı