MX150 ekran kartının versiyonu nasıl anlaşılır?

hocam attığınız ürünü bilmiyorum ama üstteki attığım linkteki laptobu arkadaşım kullanıyor aradığınız mx150 var.
Teşekkür ederim hocam ilginiz için. Ama malumunuz dövizin yüksek olmasından kaynaklı o fiyat seviyelerine çıkamıyoruz. bu ayarlarda bir laptop bakıyoruz. o sebeple i7 değil de i5 işlemciye düşürerek arama yapmıştım. Ancak böyle bir durum da çıkınca bir sorayım dedim belki bilen vardır.

Merhaba;
MX150 ekran kartlarını ürünü satın almadan anlayabileceğimiz bir yolu var mı arkadaşlar? Ürünün seri numarası veya satışı sırasındaki koduyla alakalı? Çünkü örneğin Lenovo'da FreeDOS laptoplar var bunu anlamak için ne yapılmalı?
Kardeş bende aynı sorunu yaşıyorum mx150 ekran kartina sahip lenovo alicam fakat versiyonunu öğreniyorum bi yardımcı olurmusun ?

Bilgisayarı görerek GPU-Z programıyla bakabilirsin. TDP değerlerine bakarak da öğreniliyor. Nette araştırma yaparsan nasıl öğrenebileceğin de yazıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı