MX250 sistemde RDR2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

fatbear

Decapat
Daha fazla  
Oyunu eskiden tam ekran 1920x1080 oynuyordum. Şimdi yeniden yükledim tekrar bitirmek için tam ekran olmuyordu. Ben de GeForce Experence'den optimize ettim ayarları etmez olaydım. Oyun başlıyor alttan beyaz çizgi akınca oyundan atıyor. Belgelerimdeki settings dosyalarını sildim Steam üzerinden oyunu onardım ama ne fayda. Düzelmiyor.

Sistemim.
  • 8 GB DDR4 RAM.
  • i7 8565u 1.8 GHz işlemci.
  • MX250 2 GB VRAM ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
RDR 2 oynayamasınız o sistemle ekran kartı oyun için üretilmedi. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Bak kendi bildiğini insanlara dayatma artık. Çözüm önerisi istiyor arkadaş, basmakalıp ifade değil.
Hala aynı şeyi yapıyorsun, bela mısın benim başıma?

Bak kendi bildiğini insanlara dayatma artık. Çözüm önerisi istiyor arkadaş, basmakalıp ifade değil.
Hala aynı şeyi yapıyorsun, bela mısın benim başıma?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
hocam şu video izleyin

RDR 2 oynayamasınız o sistemle ekran kartı oyun için üretilmedi. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.
Adam oynuyor, sanane? Adamın sorunu tam ekran olmaması sen burda gelip o sistem o oyuna yetmez diyorsun. Çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim yazmışsın bir de.

Oyunu eskiden tam ekran 1920x1080 oynuyordum. Şimdi yeniden yükledim tekrar bitirmek için tam ekran olmuyordu. Ben de GeForce Experence'den optimize ettim ayarları etmez olaydım. Oyun başlıyor alttan beyaz çizgi akınca oyundan atıyor. Belgelerimdeki settings dosyalarını sildim Steam üzerinden oyunu onardım ama ne fayda. Düzelmiyor.

Sistemim.
  • 8 GB DDR4 RAM.
  • i7 8565u 1.8 GHz işlemci.
  • MX250 2 GB VRAM ekran kartı.

Uygulama simgesinin üzerine sağ tıklayın- özellikler deyin- kısayol yerine gelin- çalıştır kısmından tam ekran yapın.

Dostum yazının başını okumadın sanırım daha evvel tam ekran Low ayarlarda bitirdim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam şu video izleyin.

Maalesef oyun açılmıyor özellikler kısayol çalıştır'ı denedim şimdi olmadı oyundan atıyor yine. Oyunu silip baştan indirdim 110 küsur GB yine olmadı. Esasen sorun belgelerimdeki settings.xml dosyasını silmiş olmamdan kaynaklı sanırım eğer MX250 için settings.xml dosyasını upload ederseniz minnettar olurum.
Sanırım sorunun nedenini buldum internette belgelerim/rockstar games/settings dosyasının içeriği silindiği zaman oyunu başlatınca yeniden oluşturulacağı söyleniyor. Bende yeniden oluşturma söz konusu değil. Settings klasörünün içindeki bin ve sga dosyaları lazım diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı