MX330 75 derece olmasına rağmen fan çalışmıyor

ZZ123ZZMA

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekran kartım 80 derece gibi sayılara çıktığında fan dönmüyor. Normal mi değilse nasıl düzeltebilirim?
Ekran kartım: NVIDIA GeForce MX330.

Ayarlarla oynamadım. Bilgisayarımın modeli: Laptop Acer Aspire A315-57G
NoteBook FanControl isimli programı GitHub sitesinden yükle. Sonra kendin manuel olarak fan ayarını değiştirebilirsin. Yine de çalışmıyorsa bios güncellemeyi dene. Yine olmuyorsa fanın bozulmuş olabilir

NoteBook FanControl isimli programı GitHub sitesinden yükle. Sonra kendin manuel olarak fan ayarını değiştirebilirsin. Yine de çalışmıyorsa bios güncellemeyi dene. Yine olmuyorsa fanın bozulmuş olabilir
Uygulamayı indirdim ama benim bilgisayarımın adı yok. Biosum güncel değil onu nasıl güncelliğeceğimi bilmiyorum güncellemeye korkuyorum . Famı temizlicem ama kasayı sökemedim. ACER ASPİRE A315-57G

Uygulamayı indirdim ama benim bilgisayarımın adı yok. Biosum güncel değil onu nasıl güncelliğeceğimi bilmiyorum güncellemeye korkuyorum . Famı temizlicem ama kasayı sökemedim. ACER ASPİRE A315-57G
Bilgisayarının modeline en yakın modeli seç, yüksek ihtimalle çalışır. Bios güncellemesini de müşteri hizmetlerine danışabilirsin veya internetten videolara bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı