MX330 sistem Devil May Cry kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

HzJhins

Centipat
Daha fazla  
RAM
12
SSD veya HDD modeli
512GB SSD
Ekran kartı
Mx330
İşlemci
Intel Core i5-1035G1
Videolara baktım ve bayağı güzel bir oyun diye Devil May Cry 5 satın almayı düşünüyordum, tabii sistem el verirse alacağım.

Sizce kaldırır mı dostlar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1080p medium ayarlarda 30 FPS oynayabilirsiniz fakat ben bu şekilde önermem oyun hack&slash olduğu için grafikten çok akıcılık daha önemli bence bunun yerine 1080p Low ayarlarda 40 45 FPS oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1080p medium ayarlarda 30 FPS oynayabilirsiniz fakat ben bu şekilde önermem oyun hack&slash olduğu için grafikten çok akıcılık daha önemli bence bunun yerine 1080p Low ayarlarda 40 45 FPS oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.
720p Low Daha akıcı olmazmı?

720p Low daha akıcı olmaz mı?

Tabii ki bazı oyunlarda çözünürlük düştüğünde akıcılık artar fakat bu sefer görüntüden çok kayıp vermiş olursunuz DMC 4'den pek bir farkı kalmaz oyunun monitörünüzün çözünürlüğü kaç acaba hocam asıl kriter bu 720p ise monitör oyunu 1080p oynayamazsınız zaten.

Tabii ki bazı oyunlarda çözünürlük düştüğünde akıcılık artar fakat bu sefer görüntüden çok kayıp vermiş olursunuz DMC 4'den pek bir farkı kalmaz oyunun monitörünüzün çözünürlüğü kaç acaba hocam asıl kriter bu 720p ise monitör oyunu 1080p oynayamazsınız zaten.
1080p Monitor

Tabii ki bazı oyunlarda çözünürlük düştüğünde akıcılık artar fakat bu sefer görüntüden çok kayıp vermiş olursunuz DMC 4'ten pek bir farkı kalmaz oyunun monitörünüzün çözünürlüğü kaç acaba hocam asıl kriter bu 720p ise monitör oyunu 1080p oynayamazsınız zaten.

Bir de ben bilgiseyarı bakıma götürmeden önce aşırı bir sekilde kasıyordu DMC5 şu anda bakımdan geldi termal macun falan yenilendi sence aynı durumu alırmıym? Temiz kurulmmu atayım yoksa

1080p monitor.

Bir de ben bilgiseyarı bakıma götürmeden önce aşırı bir sekilde kasıyordu DMC5 şu anda bakımdan geldi termal macun falan yenilendi sence aynı durumu alırmıym? Temiz kurulmmu atayım yoksa.

Hocam işlemcinize bakarak laptop kullandığınızı varsayıyorum eğer ısınmadan dolayı kasma vardıysa büyük oranda çözülecektir bu sorun fakat yazılımdan yani virüsden kaynaklı bir sorun varsa sorun devam edebilir tabii ki benim önerim bilgisayarı formatlamanız yönünde olur hem sistem hafifler hem de olası şüphelerden kurtulup 0 bir sayfa açmış olursunuz.

Hocam işlemcinize bakarak laptop kullandığınızı varsayıyorum eğer ısınmadan dolayı kasma vardıysa büyük oranda çözülecektir bu sorun fakat yazılımdan yani virüsden kaynaklı bir sorun varsa sorun devam edebilir tabii ki benim önerim bilgisayarı formatlamanız yönünde olur hem sistem hafifler hem de olası şüphelerden kurtulup 0 bir sayfa açmış olursunuz.

Teşekkür ederim

Format attım şu anda 1080p Medium oynatıyor vallahi arada bazı yerlerde kasıyor ama gene de oynatıyor teşekkür ederim öneri için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı