MX350 sistem Rainbow Six: Siege oynatır mı?

BGlulud

Decapat
Daha fazla  
Selam, kendime uygun bir laptop buldum yazılım ile uğraşıyorum ve genel olarak oynadığım tek oyun Rainbow Six: Siege. İnternette yazana göre minimum grafiklerde rahat kaldırır gibi gozukuyor.
Ama emin olamadim belki deneyimi olan arkadaşlar bilir diye burayada yazmak istedim.

Laptopun özellikleri:
8 GB RAM.
512 GB SSD.
Intel Core i5 2.40 Turbo Boost ile 4.20 GHz.
Grafik kartı NVIDIA MX350 2 GB.
Genel olarak bunlar. Cevap verirseniz çok sevinirim. Bu arada ileride 8 GB RAM'i 16 ya çıkarabilirim.

Selam, kendime uygun bir laptop buldum yazılım ile uğraşıyorum ve genel olarak oynadığım tek oyun Rainbow Six: Siege. İnternette yazana göre minimum grafiklerde rahat kaldırır gibi gozukuyor.
Ama emin olamadim belki deneyimi olan arkadaşlar bilir diye burayada yazmak istedim.

Laptopun özellikleri:
8 GB RAM.
512 GB SSD.
Intel Core i5 2.40 Turbo Boost ile 4.20 GHz.
Grafik kartı NVIDIA MX350 2 GB.
Genel olarak bunlar. Cevap verirseniz çok sevinirim. Bu arada ileride 8 GB RAM'i 16 ya çıkarabilirim.
Oynatır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun 14. dakikanın 30. saniyesinde testi bulabilirsiniz.

Oynatır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videonun 14. dakikanın 30. saniyesinde testi bulabilirsiniz.
Sağolun

Arkadaşlar bu arada eyvallah oyun 1920*1080 de orta grafiklerde 90 FPS oynatıyor belki benim işlemcim yüksek diye de olabilir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı