MX518 vs. G102 ligh vs. G203 light

Bütçe
250
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 gündür çıldıracağım karar veremiyorum.
Elim büyük 18 cm civarı, mimarlık öğrencisiyim ve ara sıra CS:GO oynuyorum uzun süre çizim yapıyorum.
Sensör olarak MX 518 daha iyi gözüküyor. Ama karar veremedim. G102l ve G203l de aklımı karıştırıyor.
Sensör olarak çok fark var mı?
Ve IPS olarak aralarındaki farkı ne kadar hissederim?
RGB olmasa da olur ama olursa da fena olmaz.
Logitech MX518
Logitech G102 Lightsync
Logitech G203 Lightsync

Elim büyük 18 cm civarı, mimarlık öğrencisiyim ve ara sıra CS:GO oynuyorum uzun süre çizim yapıyorum.
Sensör olarak MX 518 daha iyi gözüküyor. Ama karar veremedim. G102l ve G203l de aklımı karıştırıyor.
Logitech MX518
Logitech G102 Lightsync
Logitech G203 Lightsync

Elin büyükse MX518 çok iyi bir tercih ama makro kullanan biriysen bu fareyi alman daha iyi olur.

Logitech MX518
Logitech G102 Lightsync
Logitech G203 Lightsync

Öncelikle şunu söylemek istiyorum G102 ve G203 aynı model ve kronik sorunları var örnek olarak çift tıklama sorunu veya hiç tıklamıyor. Lightsync modellerinde kullanılan sensör rezalet bir de IPS değerleri 200. MX 518 ise Hero sensör kullanıyor ve bu sensör G502 de kullanılan aynı sensör. IPS konusunda ise MX 518'in IPS değeri 400. CS:GO'da düşük sensitivity ve düşük DPI oynuyorsan mouse u hızlı çevirirsen asla takılma vs olmayacaktır. Ama G203 de takılmalar meydana gelebiliyor videosunu bırakıyorum izlersin. Kesinlikle MX 518 almanı öneririm zaten 3 mouse da hemen hemen aynı fiyat bandında. Bende dün sipariş verdim hepsiburada dan indirimde 200TL idi hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum.

video

Yeni konular

Geri
Yukarı