MX518 VS HP Omen 600

SheriffGen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Biraz fazla konu açtım ama iyi bir mouse istiyorum bütçemi biraz aştım sizce hangi mouse? 2'si arasında kaldım MX 518 sensörü çok iyiymiş ama ben dış görünüşünü beğenmedim pek.

1614960973729.png

1614961023319.png

Omen 600 steelseries modelinde bildiğim kadarıyla sağ ve sol click'e aynı anda basınca dpi sıfırlıyormuş. Özellikle cs için çok kötü bir durum ve omen 600 steelseries'in yazılımı yok
Ağırlık senin için ne kadar önemli bilmem ama omen 130 gr sanırım, mx518 100gr. Sensör olarak mx birazdaha önde

İkisi arasından HP olanı tercih ederdim ben, MX518 aşırı çirkin gözüküyor.
Asus Tuf Gaming M3 Aura Sync RGB Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri şöyle bir ürün var asusun o nasıl sizce.
Omen 600 steelseries modelinde bildiğim kadarıyla sağ ve sol click'e aynı anda basınca dpi sıfırlıyormuş. Özellikle cs için çok kötü bir durum ve omen 600 steelseries'in yazılımı yok
Ağırlık senin için ne kadar önemli bilmem ama omen 130 gr sanırım, mx518 100gr. Sensör olarak mx birazdaha önde
Asus Tuf Gaming M3 Aura Sync RGB Oyuncu Mouse Fiyatları ve Özellikleri şöyle bir ürün var asusun o nasıl sizce.

Bence parasını haketmeyen bir sensör olan pmw3325'i kullanıyor. Bu attıkların ile onun arasında biraz fazla sensör farkı var.
100 İPS 20G bir fps oyuncuysan düşük değerler.

Bence parasını haketmeyen bir sensör olan pmw3325'i kullanıyor. Bu attıkların ile onun arasında biraz fazla sensör farkı var.
100 İPS 20G bir fps oyuncuysan düşük değerler.
Sizce hangisini almalıyım veya farklı bir mouse tavsiyeniz var mı?

Ben dün mx518 sipariş verdim. Gelince deneyeceğim. Kötü bir durum olursa bildiririm istersen. Aslında mouse olarak seçeneklerin bu bütçede yeteri kadar var tutuş şekli ve hangi ağırlıkta istersin acaba
Apaçi bey önerir isteğinize göre, mouse bilgisi fazla

Yeni konular

Geri
Yukarı