My dress up darling 2.sezon ne zaman başlar?

My dress up darling 1.sezonu bitti ama uzun zamandır ikinci sezonla ilgili bir haber yok mangası daha bitmemiş galiba anime manganın yarısından yapılmış animenin ikinci sezonu çıkar mı çıkarsa ne zaman çıkar?

Vallahi kanka ben de bekleyip duruyom, bir çıkmadı gitti. Sözde geçen ay çıkması gerekiyordu.

Mangasını okuyamıyorum ki sadece yarısına kadar Türkçe çevirisi var bir de mangası çok sıkıcı ve çocuksu gibi.

Animeside öyle hikayesiyle veya genel anlamıyla herhangi hiçbir konuda iyi degil. Sıkıcı ve çocuksu bir hikayeye 1-2 animasyon eklenince hiçbir şey değişmiyor. Ergen kitleye bir şeyler oluyor ve "seyirci" çekiyor sadece.😃

Animeside öyle hikayesiyle veya genel anlamıyla herhangi hiçbir konuda iyi degil. Sıkıcı ve çocuksu bir hikayeye 1-2 animasyon eklenince hiçbir şey değişmiyor. Ergen kitleye bir şeyler oluyor ve "seyirci" çekiyor sadece.😃

Ben animenin o havasını sevmiştim zaten çok ciddi hikayelerden sıkıldım. Bu arada pp ne koyduğun karakterin bulunduğu Türkçe adı ile iblis keser İngilizce adı ile Demon Slayer ve Japonca adıda romanize: Kimetsu no yaiba olan seri değil çocuk resmen bebek kitle için yapılan bir anime yani daha beter 😃😃😃.

Pardon bro ben yanlış görmüşüm başka karakter varmış kusura bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı