My Summer Car araç hararet yapıyor

gurelwrey548

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar satsumayı daha yeni topladım. Her şeyi tam kayış var antifiriz var motor yağı bütün sıvıları Full sızıntı yok, su pompası arızalı değil, motor bloğu contası sağlam, yağ temiz parlıyor. Dediğim gibi hiç sızıntı yok. Peki bu araç niye hararet yapıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Parçalar eski olduğu için ne kadar sıvıları yenilesenizde belli bir hıza çıktığınızda hararet yapıyor. Radyatörü yenileyin sorun çözülecektir.

Fleetari'ye götürün. Araç parçaları eski olduğu için oluyor. Yüksek ihtimal parçalardan birini değiştirecektir.

Arkadaşlar satsumayı daha yeni topladım. Her şeyi tam kayış var antifiriz var motor yağı bütün sıvıları Full sızıntı yok, su pompası arızalı değil, motor bloğu contası sağlam, yağ temiz parlıyor. Dediğim gibi hiç sızıntı yok. Peki bu araç niye hararet yapıyor?

Stok radyatör varsa uzun süre devirde tutunca yapabiliyor.

Radyatörün stok ise çok fazla gaz basılı gittiğinde ısınıyor.

Parçalar eski olduğu için ne kadar sıvıları yenilesenizde belli bir hıza çıktığınızda hararet yapıyor. Radyatörü yenileyin sorun çözülecektir.
bütün sıvılar full kaçak yok zorlamayınca hararet yok zorlayınca oluyor ama ileride ralli olayları varmış ben arabayı zorlamadan ralliye kazanamamki nasıl olcak bu iş ?

Geri
Yukarı