My Summer Car bir sür sonra yanıt vermiyor

AdaDognn15

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'den My Summer Car aldım ve oyuna girdim oyunda 10 dk geçmeden birden oyun donuyor ve yanıt vermiyor. Sorunu 5 gündür çözemiyorum. Driverlar güncel Steam'den kaç defa dosyaları doğruladım, silip yeniden yükledim format attım ne yaptıysam çözemedim.

Sistem gereksinimleri:
AMD Radeon HD 8500M/8700M
Intel Core i5-3317U GPU 1.70 GHz.
8 GB RAM.
(Hiç demeyin bu sistem kaldırır mı diye kaldırıyor )

Normalde 40 FPS alıyorum mod yükledim 70-100 arası alıyorum modlu da modsuzda donuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modlardan olabilir. Sistem kaldırır sanırım. Benzer bir sistemle oynamıştım.

Aşağıda yazmıştım modsuz da aynı şekilde. Sistem kaldırıyor. Oyunun FPS sıkıntısı var ekran kartı ve işlemci %70 civarında dolaşıyor o yüzden mod kuruluyor (herkes). Tekar yazıyorum modluda modsuzda her türlü donuyor.

Aşağıda yazmıştım modsuz da aynı şekilde. Sistem kaldırıyor. Oyunun FPS sıkıntısı var ekran kartı ve işlemci %70 civarında dolaşıyor o yüzden mod kuruluyor (herkes). Tekar yazıyorum modluda modsuzda her türlü donuyor.
Ekran kartı yetersiz. Hatta baya yetersiz. En düşük GTX 960 öneriliyor.

Ayrıca mobil işlemci ve ekran kartlarının performansı daha düşük. Ben masaüstü olarak i5-4440 ve GT 730 4 GB ve 8 GB RAM ile 15-20 dakika oynamıştım rahat rahat fakat sizin bilgisayarınız laptop olduğu için ve eski olduğu için normal. Ayrıca işlemci hızınız 1.70 GHz. En düşük 3 GHz isteniyor.

Ekran kartı yetersiz. Hatta bayağı yetersiz. En düşük GTX 960 öneriliyor.

Ayrıca mobil işlemci ve ekran kartlarının performansı daha düşük. Ben masaüstü olarak i5-4440 ve GT 730 4 GB ve 8 GB RAM ile 15-20 dakika oynamıştım rahat rahat fakat sizin bilgisayarınız laptop olduğu için ve eski olduğu için normal. Ayrıca işlemci hızınız 1.70 GHz. En düşük 3 GHz isteniyor.

Oyunu ilk olarak korsan yüklemiştim 80-100 arsı FPS ile oynuyordum, sistem kaldırıyordu. Oyunu beğenince Steam'den aldım, korsan oyun sorunsuz çalışıyordu.

Oyunu ilk olarak korsan yüklemiştim 80-100 arsı FPS ile oynuyordum, sistem kaldırıyordu. Oyunu beğenince Steam'den aldım, korsan oyun sorunsuz çalışıyordu.
Korsan sürüm, eski sürüm olduğu için uygun çalışıyordur. Yeni güncellemeler ile her oyun daha fazla sistem ister. Tamamen sisteminizden dolayı. Korsan oyun için ise destek veremeyeceğim. Yasak.

Geri
Yukarı