My Summer Car en yeni versiyon için rehber önerisi

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunu hep oynamak istiyordum ve sonunda aldım. Ama arabayı nasıl toplayacağıma dair en ufak bir bilgim yok. Malum internetteki videolar eski sürüm çoğu şey değişik şimdi. Fatura olayları falan da gelmiş, yani çok karışık olmuş oyun. Önerdiğiniz bir rehber var mı? Örneğin mavi araç vardı bir tane, o yok şimdi. O nerede?

Son düzenleyen: Moderatör:
En son attığı videoyu mu izlemem lazım yoksa tüm seriyi baştan mı?

Baştan rehber bu arada 2 sürüm eskisinden oynuyor çocuk yani araba çalma görevini es geçebilirsin onun yerine mavi vanı almaya çalış direk çok kanser etmişler o arabayı yeni sürümlerde kornası ötüyor devamlı.

Arkadaşlar oyunu hep oynamak istiyordum ve sonunda aldım. Ama arabayı nasıl toplayacağıma dair en ufak bir bilgim yok. Malum internetteki videolar eski sürüm çoğu şey değişik şimdi. Fatura olayları falan da gelmiş, yani çok karışık olmuş oyun. Önerdiğiniz bir rehber var mı? Örneğin mavi araç vardı bir tane, o yok şimdi. O nerede?

Böyle oyunu yaşayarak yavaş şekilde oynamak istiyorsun sadece motor toplarken yardım amaçlı video izle. Hızlı şekilde arabayı toplamak istiyorsan speedrun videolarını izle. Eski videoları izleme bu arada elektrik sistemi vs. gibi şeyler geldiğinden çok karmaşık oldu araba toplama işi.

O mavi van nasıl alınıyor?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
şu vedioyu seyredebilirsin.Mavi van bizim amcada ve ondan anahtarları isteyebiliriz. Mavi van amcanın evinin önüne geldiği zaman kapıyı çalıp anahtarları alacaksın. Ancak mavi van bizde birkaç günlük kalıyor. Sonra bu döngüyü tekrarlamamız gerekiyor.

Baştan rehber bu arada 2 sürüm eskisinden oynuyor çocuk yani araba çalma görevini es geçebilirsin onun yerine mavi vanı almaya çalış direk çok kanser etmişler o arabayı yeni sürümlerde kornası ötüyor devamlı.

Merhaba. Lestron Gamers kanalının sahibiyim iyi yorumlarınız için teşekkür ederim. Her zaman son sürümde oynadım, oyuna yeni gelen güncellemeler sonucu oyun değişiyor. Güncelleme geldikçe videolar da söylüyorum değişen şeyleri gösteriyorum. Maalesef o arabayı bayağı kanser etmişler. Kornasıdır çalışmasıdır vs çok sıkıntı olmuş. İyi düşünceleriniz için teşekkürler :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı