Çözüldü My Summer Car her şey tam ama araba çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

furyki_ghost

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 860
intel h55
nvidia gt 730
8gb 1333 mhz ram
350 watt psu
Öncelikle merhaba My Summer Car da aracı tamamladım ama marş abastığımda eletrik geliyor ama marş basmıyor. Yani starter dönmüyor acaba bu aküden kaynaklı bir şey midir? Yoksa ben bir şeyi eksik mi yapmışımdır (eğer eksik yapımışsamda elektrik kablosunu kaybettim haberiniz olsun)

Özellikle senin cevap vermeni istiyorum. @Rx 570

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Şimdi olmuş olması lazım.

Savenize baktım, tekrardan size dosya atmaya uğraşmayayım yapmanız gereken tek şey önceden de söylediğim gibi akünün üzerindeki Positive Terminal'i Starter'a bağlamak ve sonra 5 numara anahtar ile Starter'ın üzerinde beliren vidayı sıkmak, ekte vidanın fotoğrafını bıraktım. Ayrıca araçta hiç benzin yok, çalıştıktan sonra tekleyip stop etmesinin sebebi o.

1681327052348.png
Şimdi olmuş olması lazım.

Savenize baktım, tekrardan size dosya atmaya uğraşmayayım yapmanız gereken tek şey önceden de söylediğim gibi akünün üzerindeki Positive Terminal'i Starter'a bağlamak ve sonra 5 numara anahtar ile Starter'ın üzerinde beliren vidayı sıkmak, ekte vidanın fotoğrafını bıraktım. Ayrıca araçta hiç benzin yok, çalıştıktan sonra tekleyip stop etmesinin sebebi o.

1681327052348.png

Çözüm
Cheatbox u nereden açarım acaba?

Cheatbox indirmeyi denedim ama olmadı rica etsem Google Drive'dan atsan saveyi.

Son düzenleme:
Aracınızın kablolamasını komple tamamlayıp sayılamayacak kadar eksik vida sıktım. Bujileri, radyatör hortumlarını ve yağ filtresini sıkmamışsınız araç çalışır çalışmaz yağ akıtmaya başladı, alternatör, distribütör, karbüratör, camshaft; rot balans ayarı yapıp sıvılarını ekledim, bir sorunu yok. Eğer lastikleri siz taktıysanız şu an aracın üzerinde yok sebebi de crackli oynadığınız için yeni güncellemelerdeki jant değişiklikleri yüzünden konumları sıfırlandı. Eğer zaten takmadıysanız bir problem yok.

Her şey için çok teşekkürler lastikelri bulup takacağım inşallah oyunda yeniyim tekrar çok teşekkürler.

Her şey için çok teşekkürler lastikelri bulup takacağım inşallah oyunda yeniyim tekrar çok teşekkürler.

Tamircinin ilerisindeki terkedilmiş evin üst katında bulabilirsiniz, kapıyı kırmak için de traktörün kepçesini ya da garajdaki çekici kullanabilirsiniz. Yalnız dikkatli olup çatıda eğilerek ilerleyin yoksa arılar saldırıyor.

Teşekkürler arıların olduğunu bilmiyordum boş oldugum zaman ve van i aldığım zaman gidip alacağım oyunu 5 kere mi ne oynadım en iyisi bu oldu teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı