My summer car Online siyah ekran

Rx 570

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Gigabyte Aorus Rx570 4gb | İşlemci: Amd Ryzen 3 3200G | Ram: Corsair Vengeance 8x2 3200MHz | Anakart: Gigabyte A320M-S2H | SSD: Samsung 970 Evo Plus 250gb, Adata SU630 240gb | HDD: WDblue 320gb
Önceden korsan şekilde oynadığım bu oyunu satın aldım ve Online modunun geldiğini öğrendim, indirdim fakat açtığım an siyah ekranda kalıyor ve yanıt vermiyor. Korsan oyundan kalmış dosyalar olabilir mi veya bir şeyleri yanlış yapıyor olabilir miyim, nasıl düzeltebilirim?

Oyun dosyaları doğruladın mı?

Yapamadınız mı hala çünkü aynı sıkıntı bende de oldu.

Türkiye'de bazı sorunlar çıkabiliyormuş sanırım, en azından yapımcılardan aldığım cevabın özeti bu şekilde.

Türkiye'de bazı sorunlar çıkabiliyormuş sanırım, en azından yapımcılardan aldığım cevabın özeti bu şekilde.
peki bunun bir çözümü yok mudur?
yani yapabildniz mi
çünkü arkadaşlarım yapabilmiş bu sıkıntı sadece bende oluyor

Peki bunun bir çözümü yok mudur?

Yani yapabildniz mi?

Çünkü arkadaşlarım yapabilmiş bu sıkıntı sadece bende oluyor.

Hayır hocam çözemedim, kimsede çalışmayacak diye bir şey yok.

Çözümü buldum!
Denetim masası>ağ ve internet>ağ ve paylaşım merkezi>bağdaştırıcı ayarları değiştirin>ethernete çift tıkla>özellikler>interneti prtokölü sürüm 4 çift tıkla>dns sunucu adreslerini kullan var onu seçin sonra bunu yazın.

1646326499183.png

Çözümü buldum!
Denetim masası>ağ ve internet>ağ ve paylaşım merkezi>bağdaştırıcı ayarları değiştirin>ethernete çift tıkla>özellikler>interneti prtokölü sürüm 4 çift tıkla>dns sunucu adreslerini kullan var onu seçin sonra bunu yazın.

Eki Görüntüle 1321655
Çok teşekkürler oldu

Geri
Yukarı