My Summer Car tamirci bir iş yapmıyor

riza6005

Hectopat
Merhaba, bir sorum olacaktı, tamirci fleetariye arabayaı veriyorum mesela motorda ile ilgili ya da sağ çamurluk siparişi veriyorum fakat parayı ödüyorum ama ne motorda bir düzelme oluyor ne çamurluk geliyor yani tamirci bir iş yapmıyor, bu konuda yardımcı olabili rmsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bir sorum olacaktı, tamirci Fleetari'ye arabayaı veriyorum mesela motorda ile ilgili ya da sağ çamurluk siparişi veriyorum fakat parayı ödüyorum ama ne motorda bir düzelme oluyor ne çamurluk geliyor yani tamirci bir iş yapmıyor, bu konuda yardımcı olabilirmsiniz.

Çamurluk satmıyor o sana, o yaptığı olan çamurluğu düzeltmek. Gövde tamiri kısmı öyle, adı üstünde tamir. Eğer araçta takılı değil ise normal yani yaptığı.

Motor tamiri ise, parçaların sağlığını %30 gibi arttırıyor. Bunu pek kullanmam genellikle, bir parça bozulduğunda onu söker ve Flettari'den yenisini satın alırdım. %100 oldukları için de güzel dayanırdı.

Motor ile ilgili, nasıl bir problem yaşadığını söylemen en mantıklısı olur. Olmadı MSC editör ile bakarız, ama bir çözümünü buluruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı