MyBB Konulat Google'de Çıkmıyor

EmreTRk

Decapat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Merhaba. MyBB ile kurduğum bir forum sitem var.
Forumda konu başlıklarına ek başlangıç içim sadece yöneticilerin yazabildiği blog isimli bir konu başlığı var ve oraya aynı wordpress blogu gibi yazı ekliyorum.

site:siteadresim.com yazarak baktığım zaman konu başlıkları Google üzerinde görünüyor ama konular Google üzerinde görünmüyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Adminler reklamdan sayılırsa burayı silin lütfen ceza vermeden :)
Forumda konu başlıklarına ek başlangıç içim sadece yöneticilerin yazabildiği blog isimli bir konu başlığı var ve oraya aynı wordpress blogu gibi yazı ekliyorum.

site:siteadresim.com yazarak baktığım zaman konu başlıkları Google üzerinde görünüyor ama konular Google üzerinde görünmüyor. Bunun sebebi ne olabilir?

Birde anlayan varsa sitemap dosyasını kontrol edebilir misiniz?

Son düzenleme:

Birde anlayan varsa sitemap dosyasını kontrol edebilir misiniz?
Site haritası oluşturup Analytics'e yüklediniz mi? Google'ın indexlemesi için zaman da gerekli tabii.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı