MySQL Workbench'te local veri tabanı kurulmuyor

lilya

Centipat
Daha fazla  
Localde veri tabanı kuramıyorum. Sorunu nedir? Görseldeki hatayı alıyorum connectlemiyor. Port ve hostname falan doğru.

Dosya Ekleri

• resim_2023-10-20_195310823.png
    resim_2023-10-20_195310823.png
    99,1 KB · Görüntüleme: 20
  • resim_2023-10-20_195328560.png
    resim_2023-10-20_195328560.png
    40,1 KB · Görüntüleme: 21
root kullanıcısı ile bağlantı hatası vermiş acaba kurulum yaparken başka bir isimle mi kullanıcı oluşturdunuz bilemiyorum, isterseniz mysql workbench programını kaldırın ve yeniden kurmayı deneyin ve çalıştığından emin olun sonra bağlantı yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

root kullanıcısı ile bağlantı hatası vermiş acaba kurulum yaparken başka bir isimle mi kullanıcı oluşturdunuz bilemiyorum, isterseniz mysql workbench programını kaldırın ve yeniden kurmayı deneyin ve çalıştığından emin olun sonra bağlantı yapmak istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.
tamamen yeniden kurdum tekrar ama değişen bir şey olmadı windows defenderden yeni kural oluşturup herşeye izin verdim yine olmuyor.

başka bir kullanıcı adı denemeyi denedim (mantıksız mı oldu bilmiyorum) onda da aynı hatayı aldım

tamamen yeniden kurdum tekrar ama değişen bir şey olmadı windows defenderden yeni kural oluşturup herşeye izin verdim yine olmuyor.

başka bir kullanıcı adı denemeyi denedim (mantıksız mı oldu bilmiyorum) onda da aynı hatayı aldım
bende pc ye yeni format attım nasıl giriyordum hatırlamıyorum, hata kodunu google de aratarak çözüm bulmanız daha kolay olur.

Geri
Yukarı