Veri tabanı öğrenmek istiyorum

cyhriaeth

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, Yönetim Bilişim Sistemleri 3. sınıf öğrencisiyim. Mezun olduğumda veri tabanı üzerine çalışmak istiyorum fakat şu anda bilgim 0A yakın diyebilirim. Önümüzdeki aylarda son sınıfa başlayacağım ve artık bir yetkinlik kazanmam gerekiyor. Konuyu açma sebebim buradaki bilgili kişilerden nereden başlayacağımı öğrenmek ve iyi bir kaynak istemek. Aşırı teknik ve kapsamlı olmadığı sürece İngilizce kaynaklara da açığım, bir noktaya kadar anlayacağıma inanıyorum. İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, Yönetim Bilişim Sistemleri 3. sınıf öğrencisiyim. Mezun olduğumda veri tabanı üzerine çalışmak istiyorum fakat şu anda bilgim 0A yakın diyebilirim. Önümüzdeki aylarda son sınıfa başlayacağım ve artık bir yetkinlik kazanmam gerekiyor. Konuyu açma sebebim buradaki bilgili kişilerden nereden başlayacağımı öğrenmek ve iyi bir kaynak istemek. Aşırı teknik ve kapsamlı olmadığı sürece İngilizce kaynaklara da açığım, bir noktaya kadar anlayacağıma inanıyorum. İlgilenecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Veritabanı mantığı adında bir kitap var. Yazarını hatırlamıyorum. 0'dan başlayıp iyi bir noktaya getirir seni.

Kurslar indirime girmişken buradan başlayabilirsiniz;

İndirim mi? Bu devirde paralı yazılım eğitimi almak da ilginçmiş. İnternet zibil gibi kaynak dolu.

Discord alabilir miyim hocam?

İndirim mi? Bu devirde paralı yazılım eğitimi almak da ilginçmiş. İnternet zibil gibi kaynak dolu.
Eğitmen babasının hayrına anlatmıyor sonuçta, diksiyonu gayet düzgün ve Cengiz Atilla yılların yazılımcısı kaliteli bir hoca. 28 TL 'ye kat kat değeceğini düşünüyorum, siz vermeyin. Bu kadar beleşçi olunmaz.

Ayrıca 30 gün içinde parayı iade etme imkanı var. Tatmin olunmadığı taktirde kurs belli bir yere kadar izlenilmediyse geri iade edilebiliyor.
Konuyu açan arkadaş karar verse buna daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı