Çözüldü Mystery Game ne anlama geliyor?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DrowBlack

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, merak ettiğim bir şey var. Hani Epic Games'te mystery Game yazıyor bedava oyun veriyorlar ya, onun anlamı ne? Diğer oyunlarda daha önceden söylüyorlar ne vereceklerini ama bunda söylemiyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Genellikle orta (2A) veya büyük (3A) bütçeli oyunların verildiği, bazen de ücretli oyunların tamamen ücretsiz olduğu, bazen bir, bazen de birden çok sürpriz oyunun verildiği bir etkinlik. Oyun gizemli olduğu için platforma ilgi artıyor, bu sayede platform daha çok göz önünde oluyor.

Bir tane mi, daha çok mu verirler bilmiyorum ama kesin Death Stranding verilecek gibi gözüküyor.

Şu kanala bakabilirsiniz, bedava oyun haberleri yapıyor ve Epic Games'deki sürpriz oyunları önceden tahmin ediyorlar:
Genellikle orta (2A) veya büyük (3A) bütçeli oyunların verildiği, bazen de ücretli oyunların tamamen ücretsiz olduğu, bazen bir, bazen de birden çok sürpriz oyunun verildiği bir etkinlik. Oyun gizemli olduğu için platforma ilgi artıyor, bu sayede platform daha çok göz önünde oluyor.

Bir tane mi, daha çok mu verirler bilmiyorum ama kesin Death Stranding verilecek gibi gözüküyor.

Şu kanala bakabilirsiniz, bedava oyun haberleri yapıyor ve Epic Games'deki sürpriz oyunları önceden tahmin ediyorlar:

Son düzenleme:
Çözüm
Genellikle orta (2a) veya büyük (3a) bütçeli oyunların verildiği, bazen de ücretli oyunların tamamen ücretsiz olduğu, bazen bir, bazen de birden çok sürpriz oyunun verildiği bir etkinlik. Oyun gizemli olduğu için platforma ilgi artıyor, bu sayede platform daha çok göz önünde oluyor. Bir tane mi, daha çok mu verirler bilmiyorum ama kesin Death Stranding verilecek gibi gözüküyor.

Çok teşekkürler cevapladığınız için.

Geri
Yukarı