Mystic Light "Uygulama bu platformda desteklenmiyor" hatası

UmuDi

Hectopat
Şimdi kasamın RGB özelliği var (Corsair Carbide Spec Delta) bu ışıklandırmayı kasanın içindeki düğmeyle değiştirebiliyorum ama bilgisayardan da kontrol etmek istediğimde kontrol edemiyorum. Anakartımın modeli de MSI B450M-A PRO Max buna uygun olarak Mystic Light uygulamasını kurdum denedim "Uygulama bu platformda desteklenmiyor" hatasını aldım. Dragon Center uygulamasını kurdum fakat çıkan seçeneklerde renklendirme kısmı gözükmüyordu. Her türlü yolu denedim olmuyor. Yardımcı olur musunuz?

Buradan indirmeyi denediniz mi?
Ordan ''Araçlar'' Kısmına tıklayıp, işletim sistemimi seçip ordan indirmiştim Dragon Center'i onun dışında bir şey yapmadım. Sizin indirmem gerektiğini söylediğiniz şey neydi çünkü attığınız linke girdiğimde Sürücü kısmında bazı seçenekler var onları gösteriyor.

Ordan ''Araçlar'' Kısmına tıklayıp, işletim sistemimi seçip ordan indirmiştim Dragon Center'i onun dışında bir şey yapmadım. Sizin indirmem gerektiğini söylediğiniz şey neydi çünkü attığınız linke girdiğimde Sürücü kısmında bazı seçenekler var onları gösteriyor.
Evet araçlar kısmındaki Dragon Center. Ordan indirmenize rağmen görmüyorsa belki chipseti güncellemek gerekiyo olabilir. Güncellemeyi deneyin, yine olmazsa msi ile iletişime girmekten çekinmeyin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı