MySupplement vs BigJoy protein tozu

• Konuyu başlatan n4pZ
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 141
İkisi de hammaddeyi Avrupa'lı volac firmasından alıyorlar bir fark yok neredeyse, kaldı ki ikisi de aynı çatı altında olan markalar. Şu an bigjoyda indirim var, bıgfuar20 koduyla indirimden yararlanabilirsiniz.

İkisi de ham maddeyi Avrupa'lı Volac firmasından alıyorlar bir fark yok neredeyse, kaldı ki ikisi de aynı çatı altında olan markalar. Şu an Bigjoyda indirim var, bigfuar20 koduyla indirimden yararlanabilirsiniz.

Maalesef 2023 sonu itibarıyla Volac'tan almıyorlar. Polonya menşeli bir ham madde kullanılıyor. Her iki ürün aynı hammaddeyi kullanıyor. Birinde sadece sindirim enzimi ilave edilmiş. Mysupplement servis olarak az ve sindirim enzimi bulunmuyor. Kullanılan tatlandırıcıların kalite farkı da bulunuyor.

Maalesef 2023 sonu itibarıyla Volac'tan almıyorlar. Polonya menşeli bir ham madde kullanılıyor. Her iki ürün aynı hammaddeyi kullanıyor. Birinde sadece sindirim enzimi ilave edilmiş. Mysupplement servis olarak az ve sindirim enzimi bulunmuyor. Kullanılan tatlandırıcıların kalite farkı da bulunuyor.

Ben en son volac hammaddelisini kullanmıştım hocam tadı iyiydi, bu arada bigjoy artık harbiden ham madde firmasını paylaşmıyormuş.

Ben en son volac hammaddelisini kullanmıştım hocam tadı iyiydi, bu arada bigjoy artık harbiden ham madde firmasını paylaşmıyormuş.

Maliyetlerden dolayı değiştirildi fakat pek bir fark olmadı. İndirimle vs 750 liraya kadar düşüyor o yüzden alınabilir. İndirim dışında volac kullanan nutrade firmasından şaşmam. Hem tatları iyi hem de volac hammaddesini Bigjoy'un indirimsiz fiyatına satıyor.

Maliyetlerden dolayı değiştirildi fakat pek bir fark olmadı. İndirimle vs 750 liraya kadar düşüyor o yüzden alınabilir. İndirim dışında volac kullanan nutrade firmasından şaşmam. Hem tatları iyi hem de volac hammaddesini Bigjoy'un indirimsiz fiyatına satıyor.

Nutrade sağlam marka gerçekten, volac dışında fonterra ve carbery(optipep) firmalarından da ham madde alıyor nutrade, volactan alan şu an supplementlercom var üstünde EU yazan ürünlerin hammaddesi hâlâ volac diğerleri ise arla firmasından.

Yeni konular

Geri
Yukarı