N11.com bilgisayarlarda maksimum ne kadar indirim yapıyor?

Almak istediğim ürün aşağıda
Yanlış hatırlamıyorsam aynı ürünün 256 GB SSD li olanı için HDD takılamıyordu. Boşta slot yok ayrıca optik okuyucusuda yok yani dönüştürücü kullanarak da HDD takılamıyor bilgilendireyim istedim.

aynı ürünü bekliyoruz :)
Yaklaşık 1 aydır takipteyim bugün en
Yanlış hatırlamıyorsam aynı ürünün 256 GB SSD li olanı için HDD takılamıyordu. Boşta slot yok ayrıca optik okuyucusuda yok yani dönüştürücü kullanarak da HDD takılamıyor bilgilendireyim istedim.
Bazı modellerde öyle ama bu üründe hdd özelliği mevcut. 2 tane satıcı takip ediyordum diğeri dün bitirdi. Satış fiyatı 6799 TL. Bu satıcı da 6839 TL. Ve bir haftadır 7 tane ürün var. 512 gb ssd, gtx 1650 ekran ve 16 gb ram güzel gibi
aynı ürünü bekliyoruz :)
Okuduğum kadarı ile tek kötü özelliği soğutma işlemini ekrana üfleyerek yapıyor.

Yaklaşık 1 aydır takipteyim bugün en

Bazı modellerde öyle ama bu üründe hdd özelliği mevcut. 2 tane satıcı takip ediyordum diğeri dün bitirdi. Satış fiyatı 6799 TL. Bu satıcı da 6839 TL. Ve bir haftadır 7 tane ürün var. 512 gb ssd, gtx 1650 ekran ve 16 gb ram güzel gibi

Okuduğum kadarı ile tek kötü özelliği soğutma işlemini ekrana üfleyerek yapıyor.
Satıcı öyle diyorsa güzel dediğim gibi ben başka modelinde bu soruyu yönelttim HDD yuvası yok denildi kasaları aynı olduğu için bunda da olmayabilir dedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı