n11.com ve hizlial.com Ne Kadar Güvenilir?

Tyrnora

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Restoratör
Başlıkta bellirttiğim sitelerin birinden Logitech joystick almayı düşünüyorum. Bu sitelerden alışveriş yapan arkadaşlar cevap verebilirler ise sevinirim :)

Hocam n11.com bir satıcı değil aracı diyebiliriz n11 avm olsun o gördüğünüz ürünlerde avm'nin içindeki dükkanlara ait ürünler. Yani n11 biraz da şansınıza bağlı olmak üzere satıcının önceki alışverişlerini kontrol etmeniz gereken bir yer. Şans her konuda lazım mesela şu an üzerinden yazdığım ve kullandığım laptopu n11.com üzerinden satın aldım ve boşluk tuşu bozuk geldi.

hizlial.com hepsiburada gibi işleyen bir site kısacası online alışveriş sitesi ve güvenilir bir site.

Sonuç olarak n11.com üzerinden ürün sipariş etmeyi düşünüyorsanız satıcı yorumlarını ve puanlamalarını iyi değerlendirip takip etmeniz gerekiyor.

hizlial.com alanların yorumlarınıda okudum, ismi gibi hızlı sipariş olduğunu gördüm. Peki hizlial.com'da kapıda ödeme yapabiliyor muyum?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı