N11.com Hizmeti Nasıldır?

BARON™

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Papua Yenigine
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. N11.com adlı alışveriş sitesinden alışveriş yapmayı planlıyorum, alacağım cihaz, Asrock H81m-dgs, H81, Lga1150, Ddr3-1600mhz, A 49431053 - n11.com linkte mevcut. N11.com'dan daha önce alışveriş yapan veya hizmeti hakkında bilgi sahibi olan arkadaşların mesajlarını bekliyorum. Son 5 ürün kaldı, kaçırmak istemem.

• Kargo süresi nasıldır?
  • ATM kartı ile alışveriş mümkün mü?
  • Cihazın herhangi bir sıkıntısı olduğu takdirde nereden tamirini gerçekleştiririz?
  • Cihazın yanında garantisi, faturası vs. gelecektir diye umuyorum.

@YKTYN

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben telefon kılıfı ve kulaklık gibi parçalar aldım ve hiçbi sorun yaşamadım. Sabah sipariş verdiğimde akşam kargoya verildi hep.

n11 adlı site şu şekilde çalışıyor

Firmalar siteye üye olup ilan veriyorlar ve aslında n11 komisyoncu konumunda iş görüyor. Mesela ben bugün bir sogutucu sipariş ettim teknobiyotik adlı kullanıcıdan. Bu bildigimiz teknobiyotik.com. Fatura tabiki gönderilmek zorunda. Satılan ürünleri faturasız sevk etmek şirketler için risktir. İkinci olarak dediğim gibi bende bugün bir adet ürün sipariş ettim elime geçsin eksisini artısını yazarım

1-İlanda belirtilen süre içinde kargoya veriliyor ve hızlı bir şekilde geliyor.
2- Kartınız internet bankacılığına açıksa evet mümkün.
3- Ürünün yetkili servisi ile ilgili bilgi ürünün yanında geliyor.
4- Faturası koliye/ambalaja bantla sıkıca yapıştırılarak geliyor.
İki adet ürün sipariş ettim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Bende bu sabah mouse pad siparişi verdim. Ürün teknobiyotik tarafından onaylandı. Mevcut siparişler kısmında ürünün hangi aşamada yada kargonun nerede olduğunu göremiyorum. Şuan beni tek uyuz eden yanı bu n11 adlı sitenin.

İnternet bankacılığına açtırmadan kullanmanız mümkün değil. Müşteri hizmetlerini arayarak bu konu hakkındaki isteğinizi belirtirseniz hemen yardımcı olurlar.

Bende bu sabah mouse pad siparişi verdim. Ürün teknobiyotik tarafından onaylandı. Mevcut siparişler kısmında ürünün hangi aşamada yada kargonun nerede olduğunu göremiyorum. Şuan beni tek uyuz eden yanı bu n11 adlı sitenin.
Sisteme girdiğiniz telefon numarasına ürün takip kodu geliyor ve kargo şirketinin sitesinden kontrol edebiliyorsunuz, sizi sinir eden şey kendi hatanızdan kaynaklanıyor.

Benim alışveriş yaptığım satıcılar gayet ilgiliydi. Yazdıkları gibi 2 günde değil 1 günde kargoya verdiler ve diğer gün elime ulaştı. Sipariş ettiğiniz ürünü güle güle kullanın. İyi sosyaller dilerim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı