N11.com İninal Karta Ücret İadesi Yapılmadı

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
469 lira değerinde telefon almıştım ayın 12'sinde. Fakat satıcı, ürünü temin edemediği için iptal olmuştu siparişim. N11 Online Destek ile görüştüğümde 2-4 gün arasında iade olacağını söylemişlerdi. Ininal Müşteri Hizmetleri ise 3 günde iade olacağını söylemişti. Ve 1 hafta oldu neredeyse, hala ilgilenen olmuyor.

Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
469 lira değerinde telefon almıştım ayın 12'sinde. Fakat satıcı, ürünü temin edemediği için iptal olmuştu siparişim. N11 Online Destek ile görüştüğümde 2-4 gün arasında iade olacağını söylemişlerdi. Ininal Müşteri Hizmetleri ise 3 günde iade olacağını söylemişti. Ve 1 hafta oldu neredeyse, hala ilgilenen olmuyor.

Ne yapmalıyım?
Hocam kanıtınız varsa mahkemeye gidin vermezlerse. hakkınızı arayın.

n11 paranı iade etmiştir belkide ama banka bloke koymuştur. Benzer bir sıkıntı yaşıyorum. Steam'dan aldığım oyunu iade ettim. Steam, ücreti iade etmiş ama banka bloke koymuş. Banka iade işlemine dair Steam'den imzalı/kaşeli belge istiyor (çok saçma).
Para geldi çok şükür.
Ne bankası?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı