N11 ücret iadesi

esat585

Hectopat
Bugün n11.com'dan harddisk sipariş ettim fakat ettikten sonra adresin eski adresim olduğunu fark ettim. Sonra siparişi hemen iptal ettim. Fakat karta parayı atmaları 2-4 gün sürebilir diyor. Ama benim siparişi bugün vermem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Para karşı tarafa yani N11'e ulaştıysa, hafta sonu karta yansımaz. Hafta içi hesabınıza yansır.

Bugün n11.com'dan harddisk sipariş ettim fakat ettikten sonra adresin eski adresim olduğunu fark ettim. Sonra siparişi hemen iptal ettim. Fakat karta parayı atmaları 2-4 gün sürebilir diyor. Ama benim siparişi bugün vermem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Aliş-veriş siteleri o gün içerisinde hesaba geri yollar fakat banka biraz geç yansıtır. Bir tanıdığınız varsa onun kartından yapabilirsiniz. Eğer yoksa malesef ki para iadesinin karta yansımasını beklemeniz gerekecektir.

Karttan çekim yapıldıysa bekleyeceksin. Prosedür gereği çat diye geri gelmiyor paran karta.. Bundan sonra dikkat edersin.

Siparişi iptal etmek yerine, satıcıya bu konu hakkında bilgi verebilirdiniz. Pazartesi geçer hesabınıza diye düşünüyorum yapabileceğiniz bir şey yok.

Siparişin kargoya hemen verilmiyor. 1 gün içinde adresini değiştirebilirdin. Aynısını yaşadım. :/

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı