N11-gameland satıcısı güvenilir midir?

Bu Xbox ıda düşünüyordum ama no disc yani sade bulut yani oyunlar hep dijital bu Xbox'lar aynı zamanda BluRay oynatıcıdır çok düşünüyorum ama bilemiyorum bende BluRay oynatıcı olsa da oyunların bazıları kutulu almak isterim bunuda düşünüyorum bakalım.

Sağol dostum kazıklanmaktan kurtardın :) adamsın adam!
Abi şakamı bu fiyat? Ahahahah 3000TL'ye Vatan'da Xbox One X var, 1 aylık Gamepass üyeliğide var, varsın olmasın abi, kolda vermesin aynı paraya Xbox One X alınıyor, sakın alma bu fiyata bunu ama mağaza güvenilir.

3000 TL mi? Medimarkt ta bile 1999 TL.
MICROSOFT Xbox One S 1TB All Digital/Fortnite Oyun Konsolu bu sizin dedikleriniz fiyatlar gibi uygun mudur?

Bu Xbox ıda düşünüyordum ama no disc yani sade bulut yani oyunlar hep dijital bu Xbox'lar aynı zamanda BluRay oynatıcıdır çok düşünüyorum ama bilemiyorum bende BluRay oynatıcı olsa da oyunların bazıları kutulu almak isterim bunuda düşünüyorum bakalım.

Sağol dostum kazıklanmaktan kurtardın :) adamsın adam!

3000 TL mi? Medimarkt ta bile 1999 TL.
MICROSOFT Xbox One S 1TB All Digital/Fortnite Oyun Konsolu bu sizin dedikleriniz fiyatlar gibi uygun mudur?
3 ay önce falan 1400 TL’ye alacaktım bu attığını kartta sorun çıktı alamamıştım. 2000 TL fazla bence yine.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı