N11 satıcısı güvenilir midir?

• Konuyu başlatan Henss
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 423
N11 dediğin sitede mağazalar var. Bu mağazalar N11'e ait değil. Değişik değişik satıcılar. N11 sadece sana ürünleri hangi satıcılardan alabileceğini gösterir. O satıcı ürünü kargoya verir ve senin eline ulaşır.

Çok basit: Satıcı kısmında n11 yazıyorsa, satıcı n11'in kendisidir. Faturayı n11 keser. Satıcı farklı bir firma olursa faturada da o firmanın adı görünür. Bu linkteki mouse n11'in kendi stoğunda olan ürün, diğer firmalardan gönderim yapamaz.

Kendisi göndermiyor satıcı firma tarafından gönderiliyor. Sıfır aldığım RAM'lar açık kutulu gelmişti.
1712147290144.png

?

N11 dediğin sitede mağazalar var. Bu mağazalar N11'e ait değil. Değişik değişik satıcılar. N11 sadece sana ürünleri hangi satıcılardan alabileceğini gösterir. O satıcı ürünü kargoya verir ve senin eline ulaşır.
N11 kendisi satıyor. Anlamak güç degil. Baska mağazalar da satıyor onu da aşağıda yazmış.
Screenshot_20240403_152727_Chrome.jpg

Çok basit: Satıcı kısmında N11 yazıyorsa, satıcı N11'in kendisidir. Faturayı N11 keser. Satıcı farklı bir firma olursa faturada da o firmanın adı görünür. Bu linkteki mouse N11'in kendi stokunda olan ürün, diğer firmalardan gönderim yapamaz.

Satıcı N11 ise evet. Fakat N11 sitesinde birçok satıcı var. Ben de bunu söyliyorum. Ancak arkadaşın anlamaya niyeti yok.

N11 kendisi satıyor. Anlamak güç degil. Baska mağazalar da satıyor onu da aşağıda yazmış.Eki Görüntüle 2158002

Mouse için diyorsan evet. Ben genel anlamda konuşuyorum anlamak güç değil.

Yahu mouseu sipariş ettim. Şimdi iade geldi. Neden oldu bu?
Ya stok bilgisi yanlıştır ya da taksitli sipariş verdiysen banka taksit sayısında farklılık olabilir. Misal Yapıkredi world'e göre taksit bilgilendirmesi var ama Vakıfbank world daha düşük taksit uygulaması yaptığı için dolayısıyla sipariş iptal oluyor.

Fiyatı yanlış yazmış olabilirler, stok kalmamış olabilir. Her şey olabilir. Bize sormak yerine müşteri hizmetlerine sormaya ne dersiniz?
Sordum zaten. Aradıktan sonra düzelttiler. Tekrardan sipariş ettim ve oldu. Biraz sakin ol. Zaten yapmam gereken şeyleri yaptım. Sinirli davranmaya gerek yok.

Merhabalar. Lenovo Legion M300S mouse alacağım. N11 üzerinde gördüm. N11'de de dolandırıcılık biraz fazla olduğundan dolayı güvenemedim. Sizce bu satıcı güvenilir mi? Ürünün değerlendirmeleri 4.5 yıldız ancak bilemedim.

Güvenilir, fiyat artmadan ver siparişini.

Güvenilir, fiyat artmadan ver siparişini.

Yeni konular

Geri
Yukarı