N11 Sipariş Verilen Ürün Ne Zaman Gelir?

avonkatalogu

Hectopat
Merhaba arkadaslar hepinize iyi aksamlar diliyorum.
Cumartesi günü (dün) N11.com'dan satın aldıgım bir mouse elime acaba ne zaman ulaşır ?
Tahmini veya bir bilgisi olan varsa yazarsa cok mutlu olurum.
Kargo Şirketi: Yurtiçi Kargo. İyi aksamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargo takibi yapsana. Biz nereden bilelim?
Sadece bilenlerin cevap vermesini beklerdim. Zaten bilmeyenlere sormadım orda. Bir bilgisi olupta söyleyebilecek varsa diye soru sordum. Senin bilip bilmemen beni ilgilendirmez. Bilmiyorsan geç degiştir konunu babacan. Burda atar gider yapmanın ne anlamı var yani aksam aksam.
BU arada kargo takip olsa emin ol yapardım. Sende bunu söyleyecek kadar karsındakilerini bundan sonra cahil görme. Mazallah...

İş tamamen satıcının kargolama süresine ve kargo firmasına bağlı. Kargo takip kodunu sen gördüğün andan itibaren 3 iş günü içerisinde kapında olur. İnsanlara artistlik yapmanın da lüzumu yok.

Kargoya verildiğinde bildirim/mail şeklinde takip kodun iletilir. Ayrıca siparişlerim kısmından da kargo takibini yapabilirsin. Kargoya verildi ise max 3 iş günü içinde teslim edilir. Mobil alanda iseniz bu haftanın belirli günlerine göre teslim edilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı