N11 şüpheli monitör ilanı

TedeX

Hectopat
İade ürünleridir muhtemelen. AptekTeknoloji'den alışveriş yapmıştım güvenilir satıcıdır fakat bunun için tam birşey söyleyemeyeceğim.
Monitöre ihtiyacım olduğu için bakınırken şöyle bir ilan gördüm -> Philips 242E1GAEZ 23.8" 144 Hz 1 MS FSync FHD LED Monitör (Ölü Piksel) Fiyatları ve Özellikleri

Bu ürünün normal fiyatı 4500-5000₺ arasında iken, ilandaki ürün 2500₺. Açıklamayı okuyunca tek sorunun 1-3 adet ölü pixel olduğu yazıyor ama bana çok saçma geldi. Garantisinin olduğu yazıyor. Sizce bu ilan sahte mi değil mi ya da başka bir problem mi var?

Monitöre ihtiyacım olduğu için bakınırken şöyle bir ilan gördüm -> Philips 242E1GAEZ 23.8" 144 Hz 1 MS FSync FHD LED Monitör (Ölü Piksel) Fiyatları ve Özellikleri

Bu ürünün normal fiyatı 4500-5000₺ arasında iken, ilandaki ürün 2500₺. Açıklamayı okuyunca tek sorunun 1-3 adet ölü pixel olduğu yazıyor ama bana çok saçma geldi. Garantisinin olduğu yazıyor. Sizce bu ilan sahte mi değil mi ya da başka bir problem mi var?

Ölü pikseli var yazmışlar orada.

Ölü pikseli var yazmışlar orada.
Konuyu okuma zahmetinde bulunup yorum atarsanız daha mantıklı olur.

Niye sahte olsun. Bu monitörün sıfırı 4500-5000 lira değil.

Açık açık teşhir monitör kategorisinde satılıyor zaten.
Diğer tüm sitelerde en ucuz 4200, ortalama 4500 fiyatında olduğu için söyledim.

Ölü pikselli bunu almaktansa 200-300 koyup Lenovo 144hz 1ms alınır.
Link atabilir misin ürünün almayı düşünüyorum da bir monitör.

@ben31 yoruma disslike atma sebebin nedir? Bahsettiğin Lenovo ürünün linkini istedim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı