N11 "tekramarket" satıcısı güvenilir mi?

Daha fazla  

Ürünün fiyatı diğer alışveriş sitelerindeki fiyat ile inanılmaz derecede farklı. Satıcının sattığı diğer anakartlar da ucuz. Satıcının puanı iyi lakin güvenilir olup olmadığı konusunda kararsız kaldım. Sizce satıcı güvenilir mi?

Ürünün fiyatı diğer alışveriş sitelerindeki fiyat ile inanılmaz derecede farklı. Satıcının sattığı diğer anakartlar da ucuz. Satıcının puanı iyi lakin güvenilir olup olmadığı konusunda kararsız kaldım. Sizce satıcı güvenilir mi?
Evet güvenilir. Ancak her olası durum için ürünü teslim alırken kontrol edin, kontrol edemiyorsanız dahi paketi alınca video çekerek ambalajı açın. Riski minimuma indirin.

5345.png

Memnun kalma oranı bu kadar fazlaysa, güvenilirdir.

B450 anakartım bozuldu, firma garanti belgesi vs. yollamıyor. Ve garanti kapsamını 2 sene boyunca kendisi karşılıyor.
Vatan Bilgisayar'daki sistem gibi, önce ürünü tekraya yolluyorsun sonrasını o hallediyor. E faturan olsun yeterli, kutuyua bile gerek yok neredeyse. Çok ilgili bir firmadır.

Mağaza yorumlarına göz gezdirdim %99'u hep olumlu yanıt vermiş. %1'lik kısım ise ürün paketlemesinden dolayı kötü yorum yapmışlar. Ürünü teslim almadan önce kutuya bir göz gezdir darbe vs. varsa iade talebi oluştur kuryeye. Onun dışında gayet iyi yorumları.
B450 anakartım bozuldu, firma garanti belgesi vs. yollamıyor. Ve garanti kapsamını 2 sene boyunca kendisi karşılıyor.
Vatan Bilgisayar'daki sistem gibi, önce ürünü tekraya yolluyorsun sonrasını o hallediyor. E faturan olsun yeterli, kutuyua bile gerek yok neredeyse. Çok ilgili bir firmadır.
Garanti belgesi isteyen firma kalmadı gibi bir şey artık zaten. Faturan olması yeterli.

Garanti belgesi isteyen firma kalmadı gibi bir şey artık zaten. Faturan olması yeterli.

Anakartı garantiye doğrudan yollamak istediğimde garanti belgesi istediler. Bende gülerek yok deyip kapattım, sistemleri çok farklı işliyor. Mağdur olmak çok kolay. O yüzden satıcı ürünün arkasında iyi durmalı, tekramarket bunu yapıyor.

Geri
Yukarı