N11 ve EBZ şirketinin puanları ve insanları manipüle etmesi

dieovitski

Zeptopat
Daha fazla  
N11 üzerinden ebz şirketinden SSD almıştım 1 ay önce Hi-Level HLV-M2PCIeG4X4SSD2280/2T 2 TB 5100/3600 PCIe Gen4x4 NVMe M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri kutusunu açmadım iadeye yolladım. Şirket iadeyi kabul etmedi 3 hafta boyunca sürekli servise yolladık sonucu bekliyoruz dediler. Eğer işin ucunu kovalama saydım paramda ürün de onlarda kalacaktı. Benden 5 yıldız vermezsem iadeyi asla yapmayacakları söyledi. N11'e şikayet ettim servis sürecine müdahale edemiyoruz dedi adamlar N11'i yanıltmanın yolunu bulmuş sistemin bugunu bulmuşlar. Yazılanlardan bahsettim geri dönüş yapacağız size dedi. Bugün geri dönüş yaptılar 1 yıldızlı yorumunuzu silerseniz o zaman iadenizi yapacağız dedi. N11 gibi bir şirketin hakkım olan parayı geri vermesi için kötü yorumumu kaldırmamı zorunlu kılması insanları yanıltmaya ve aklını çelmeye yönelik harekettir. Maalesef yorumumu kaldırdım eğer bakarsanız ebz şirketinin puanı 10 aslında gerçek dışı puandır. N11'den elektronik alışverişi yapmayın. Özellikle ebz yazılım donanım inşaat sanayi ve ticaret limited şirketinden yapmayın kendileri dolandırmayı çok iyi biliyorlar. Ben para iademi aldım. Siz de aynı hataya düşmeyin diye şikayette bulunuyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-03 144438.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-03 144438.png
    17,9 KB · Görüntüleme: 73
Evet bu satıcı arkadaşın anlattığı kafada.Ben sattım benden çıktı iade felan almıyorum kafasında.Kesinlikle bu satıcıdan alışveriş yapmanızı tavsiye etmem.

Geri
Yukarı