N11 ve GittiGidiyor güvenli mi?

ForzaX

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben güvenli diye duydum normalde güvendiğim siteler. Ama bazen işlemci, ekran kartı gibi bilgisayar bileşenlerine bakınca 200-300 TL ve daha fazla ucuz olabiliyor. O yüzden emin olamadım. Özellikle n11.

Son düzenleyen: Moderatör:
N11 ve Gittigidiyor güvenilir de, bu siteler kendileri ürün satmıyor, pazar yeri mantığı ile çalışıyorlar. Bu siteler değil de ürünleri satın alacağınız satıcılar güvenilir mi? Asıl soru bu olmalı.

Ya bu tarz konular sıkmadı mı?
Mağarada mı yaşıyorsunuz arkadaş. N11'i ilk kez mi duyuyorsun?
Asıl siz sıktınız. Sırf sizin gibi kitleler yüzünden Sosyal'den kopmaya başladım. N11'i duydum tabi ki ama fiyat farkları düşündürdü sadece.
N11 ve Gittigidiyor güvenilir de, bu siteler kendileri ürün satmıyor, pazar yeri mantığı ile çalışıyorlar. Bu siteler değil de ürünleri satın alacağınız satıcılar güvenilir mi? Asıl soru bu olmalı.
n11 ve gitti gidiyor kendileri ürün satmazlar aracı olurlar.
Bu sistemi biliyorum da satıcının güvenli olup olmadığını nereden öğrenebileceğimi
bilmiyorum. Onu nasıl öğrenirim acaba?

Asıl siz sıktınız. Sırf sizin gibi kitleler yüzünden Sosyal'den kopmaya başladım. N11'i duydum tabi ki ama fiyat farkları düşündürdü sadece.

Bu sistemi biliyorum da satıcının güvenli olup olmadığını nereden öğrenebileceğimi
bilmiyorum. Onu nasıl öğrenirim acaba?
Satıcıların güvenirliliği genelde yorumlar üzerinden anlaşılıyor yorum olmayan yada kötü yorumu olan ürünlerden genelde uzak durmaya bakıyorum.
Şayet aldığım ürün istediğim kalitede gelmediyse zaten n11 ve gittigidiyor, bana iade hakkı veriyor
Tüketici Kanununa göre 15 gün içinde koşulsuz iade hakkınız vardır n11 de bunu sağlıyor zaten.
Hepsi Burada üzerinden Arabama Yağ aldım. 5W 30 Tam sentetik yağ; lakin yağın üzerinde 2020 yılı üretim diye satılıyordu, görselde ve başlık da belirtilmiş.
Bana gelen ürün ise 2019 üretim geldi, bene itiraz ettim satıcı şaibeli ve dürüst değil diye.
Hepsiburada bana ücretin tamamını iade etti ve yağda bende kaldı :D

Yeni konular

Geri
Yukarı