N11 yurt dışı güvenli mi?

sus_22

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben N11 yurt dışından Darmoshark M3 alacağım fakat buradan hiç alışveriş yapmadım. N11 yurt dışı güvenilir mi?

Yurtdışından olduğu için garanti konusudnan emin değilim. Bu linktne alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Yurt dışından olduğu için garanti konusudnan emin değilim. Bu linktne alabilirsiniz.

Wraith esports gibi siteler tanıdık olmadığı için öyle sitelerden alışveriş yapmayacağım.

Wraith esports gibi siteler tanıdık olmadığı için öyle sitelerden alışveriş yapmayacağım.
Hocam n11 yurtdışından ile alakalı ürün çakma olabilir şeklinde yorumlar var. Siz bilirsiniz. Şahsen bu siteden ürün aldığım için attım. Son karar sizin saygılar.

Hocam N11 yurt dışından ile alakalı ürün çakma olabilir şeklinde yorumlar var. Siz bilirsiniz. Şahsen bu siteden ürün aldığım için attım. Son karar sizin saygılar.

Peki Wraith'e sports dışında Hepsiburada yurt dışında da vardı orası güvenli mi?

Hocam peki Hepsiburada yurt dışındada var orası hakkında ne düşünüyorsunuz? Oradan da satın alabilirim.

Hocam yurtdışından ürünlerine açıkcası güvenmıyorum. Garanti durumundan dolayı maalesef. Ürün alırken o sitelerden satıcı hepsiburada olmasına veya büyük firma olmalarına dikkat ediyorum.

Keza benim gönderdiğim site Ninjutso Türkiye Distribütörü olarak geçiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı