N11'com'da Hı-Level Ultra 120 GB SATA 3 SSD 150 TL

Bülent Çelik

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar amacım site reklamı yapmak değil. Bu SSD n11.com da şu anda 150 tl. Sizce Fiyat Performans ve marka bakımından iyi mi? Satın almayı planlıyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
kardeş fiyat güzel hatta mükemmel ama şunlara dikkat etmelisin ürünü satan mağazanın sattığı urunlere verilen yorumlarına yüz üzerinden kaç aldıgına felan yoksa iyi bu fiyata bulunmaz bir ürün.

Hi-level sitesinde ürünlerine ait döküman bile vermeyen yerli bir firma.

Ayrıntılı bilgiyi tıklayınca çıkan sonuç:www.hilevel.com.tr: Hi-Level » Ultra Serisi SSD

Yazılım, firmware, kullanılan nand, ömür, trim vs. yok. Etiket firması mı?

Alma derim.
Gidip V300 de alma.
hi-level hakkındaki düşüncelerine katılıyorum.
ama onu alma bunu alma benim gibi f/p ürünü ssd alma arayışındaki insanlara var mı bir tavsiyen?
v300 almaya niyetlenmiştim ama çok olumsuz yorum görüyorum ne gibi dayanaklarınız var bu modeli bu kadar kötülerken merak ediyorum.

V300 ü araştırırsan Kingston'ın başta kullandığı NAND bellekleri bir süre sonra daha düşük kalitelilerle değiştirdiği bilgisine ulaşırsın, sıkıntısı o.
Kingston-V300-Asenkron-NAND.png

ben onceki carsamba almıstım. kargo dahil indirimle 139 tl ye geldi. yani bedava. bugün montaj ve kurulumunu yaptım sistem 7 8 saniyede hazır hale geliyor. bence malzeme o kadar kotu degil. matlab i 10 dk gibi bir sürede kurdu. onceki sistem 7200 rpm olmasına ragmen 1 saate yakın kurmustu. ayrıca dostum o gürültü neymis! simdi sistem kuzu gibi ve pil omru cidden uzadı. ısınma azaldı vs vs.. tabi imkanın varsa samsung al.. içinden cıkan 7200 rpm WD i de tasınabilir hdd yaptım. hersey on numara..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı