N11'de 36 ay taksit olur mu?

karul

Decapat
Merhaba, iPhone 6 kullanıyorum. Telefon ilk çıktığı tarihte satın alındı. 2 kez pil değişti. Yakında öleceğini düşünüyorum. O yüzden internetten telefonlara bakıyordum. Araştırırken N11'de 36 ay taksit ile telefon alabileceğimi gördüm. Benim bildiğim kadarıyla 5000TL altı telefonlara 12 ay, 5000TL ve üstü telefonlara 3 ay taksit oluyor. N11 güvenilir bir site ama 36 ay taksit görünce pek güvenemedim.

O kadar taksit mümkün değil, kredi çektirerek taksit yapıyordur muhtemelen. 10 bin liralık telefon o kadar taksitli krediyle muhtemelen 30 bin liraya felan gelir. Ürün altında vadeleri yazar.

O kadar taksit mümkün değil, kredi çektirerek taksit yapıyordur muhtemelen. 10 bin liralık telefon o kadar taksitli krediyle muhtemelen 30 bin liraya falan gelir. Ürün altında vadeleri yazar.

1670746964129.png

1670746975997.png

Tam'da söylediğiniz gibiymiş hocam. Kafam karışmıştı.

Eğer iPhone almak zorunda değilseniz Samsung cihazlara bakabilirsiniz.

Hocam uzun ömürlü bir telefon istiyorum. Samsung vb. Android cihazlar Apple'a göre biraz daha ömrü kısa olduğu için iPhone 12 mini fotoğrafını attım. 3ay taksit ile almam imkansız sayılır. 5000TL altı telefonlarında ömrü kısa. Kaliteli android telefonlar ise 10-15bin tl aşağısında değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı