N11'de eksik ürün gönderen satıcı

thetesto

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. 2 adet kol için 4'lü pakette analog koruyucu sipariş ettim. 69 liraydı. Fakat satıcı paketten ikisini çıkarıp bir naylona sarıp 2 adet göndermiş fakat açıklamada 2 adet gönderilecektir vs yazmıyor ve bütün görsellerde 4 adet.
Satıcıya sorduğumda biz 2 adet gönderiyoruz dedi. Ben de yanda diğer satıcılar yazan kısımdan diğer satıcılarda da 69 TL'ye satılıyor.
Diğer 2 satıcıya da soru sordum evet 4 adet var bir pakette diyorlar. Bu tarz ufak paranın peşinde koşacak değilim ama! Ben bu tarz satıcıların olmamasını barınmamasını istiyorum. Sizce hakkımı aramalı mıyım? Çünkü 2 kolum var birine taktık diğeri kel kaldı. Şimdi 2 adet daha sipariş versem kargo ücreti vs hiç alasım da yok. Satıcıdan talep ettim fakat pişkin pişkin ¨biz iki adet gönderiyoruz¨ dedi.
Bende kafanıza gödre adet gönderemezsiniz dedim. N11'e bildirip ücret iadesi alınır mı?

ss2.jpg

Diğer satıcılara sorduğumda.

sss.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam uğraşırdım, ama işiniz gücünüz varsa Allah'a havale edip devam edebilirsiniz.

Canlı destekten yazdım durumu. Hesabıma 35 TL kupon yüklediler. Ufak tekfek şeyler için uğraşmayanlar var gerçekten bu satıcılarda o yüzden ayaktalar sanırım.
Sattığın ürünü kurcalamayacaksın.
Depona alacaksın paketinde ve paketinde kargolayacaksın.
Maalesef 3. parti satıcılarda genelde ürünü açarlar oynarlar biraz tadına bakıp kutusuna geri koyup sıfır olarak satan satıcılar var bizde.
Benim üründe olduğu gibi hazır paketi açmış içinde 2 tanesini naylona sarıp yollamış. İkisini de kendi koluna takacak sanırım beğendi. Neyse kupon verildi ama parası önemli bir miktar değil. Önemli olan bu satıcıların yaptığı sahtekarlıkları önlemekti.

Canlı destekten yazdım durumu. Hesabıma 35 TL kupon yüklediler. Ufak tekfek şeyler için uğraşmayanlar var gerçekten bu satıcılarda o yüzden ayaktalar sanırım.
Sattığın ürünü kurcalamayacaksın.
Depona alacaksın paketinde ve paketinde kargolayacaksın.
Maalesef 3. parti satıcılarda genelde ürünü açarlar oynarlar biraz tadına bakıp kutusuna geri koyup sıfır olarak satan satıcılar var bizde.
Benim üründe olduğu gibi hazır paketi açmış içinde 2 tanesini naylona sarıp yollamış. İkisini de kendi koluna takacak sanırım beğendi. Neyse kupon verildi ama parası önemli bir miktar değil. Önemli olan bu satıcıların yaptığı sahtekarlıkları önlemekti.

Seni Amazon.com.tr'den aldığım SSD'nin kutusu boş çıktı konusundan hatırlıyorum. Orada mağdur olan arkadaşa bayağı bir yalancı, hırsız muamelesi yapmıştın. Şimdi aynı mağduriyeti sen yaşamışsın.
Ee kardeş nasıl oluyormuş böyle?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seni Amazon.com.tr'den aldığım SSD'nin kutusu boş çıktı konusundan hatırlıyorum. Orada mağdur olan arkadaşa bayağı bir yalancı, hırsız muamelesi yapmıştın. Şimdi aynı mağduriyeti sen yaşamışsın.
Ee kardeş nasıl oluyormuş böyle?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ne alaka ki ben içi boş çıktı ya da eksik gönderdi diye iftira atmadım. Satıcı 2 adet eksik gönderdiğini söylüyor zaten. 3. parti satıcılarda normal şeyler. ücretin yarısı kupon verildi haklı olarak.

O bedava SSD almaya çalışan arkadaşla ne alakası var. Bizim başımıza bir şey gelirse haklılığımızı ortaya koyarız kanıtlarız anında çözülür. O arkadaş gibi bir sürü dalavere peşinde koşup aylarca süren bir araştırmaya gerek duymayız yani.
Şeffaf olacaksın :D

Geri
Yukarı