N11'de mağazaya yapılan yorumlar sahte midir?

Konudan bağımsız, Spigen ürünleri genel olarak kalitelidir zaten ama bu kılıfları aşırı iyi, 2 sene kadar önce anne ve babama Amazon'da indirimle birlikte almıştım ve hala kullanıyorlar + kirlenme, deforme olma gibi durumları olmadı :D
Konu sahibine gelecek olursak N11'e 4-5 senedir güvenmiyorum. Alışveriş tabii ki yapıyorum ama satıcının gerçekliğinden emin olduğum sürece.
Liquid air miydi hocam? Bende rugged armor var köşelerinde hava boşluğu var ve acayip sağlam kılıf, şimdi yeni telefona alacağım ama rugged armor olarak iki çeşidi var. Ucuz olanın apple logosu gözüküyor keko gibi o yüzden onu almayacağım. Pahalı olanı ise cidden pahalı yani o kadar para vermem bir kılıfa. Bu liquid airler çok sağlam değil gibi ama telefonu iyi korur mu sizce? Köşelerinde hava boşluğu da yok bunun sanırım.

Liquid air miydi hocam? Bende rugged armor var köşelerinde hava boşluğu var ve acayip sağlam kılıf, şimdi yeni telefona alacağım ama rugged armor olarak iki çeşidi var. Ucuz olanın apple logosu gözüküyor keko gibi o yüzden onu almayacağım. Pahalı olanı ise cidden pahalı yani o kadar para vermem bir kılıfa. Bu liquid airler çok sağlam değil gibi ama telefonu iyi korur mu sizce? Köşelerinde hava boşluğu da yok bunun sanırım.
Ben kaba olmayan, telefonu gerçekten hissettiren kılıfları seviyorum. Anne ve babamın telefonlarında da elimde çok tatlı hissettiriyor. Kendim 15 Pro telefonuma almadım çünkü biraz daha gösterişe önem verdiğim için ama bu konuyla birlikte alacak gibi duruyorum. Sağlamlık konusunda klasik spigen kalitesi diyebilirim. Zaten istisnalar dışında bir insan telefonu en kötü cebinden, elinden düşürür. Ona da rahatlıkla koruma sağlar.

Ben kaba olmayan, telefonu gerçekten hissettiren kılıfları seviyorum. Anne ve babamın telefonlarında da elimde çok tatlı hissettiriyor. Kendim 15 Pro telefonuma almadım çünkü biraz daha gösterişe önem verdiğim için ama bu konuyla birlikte alacak gibi duruyorum. Sağlamlık konusunda klasik spigen kalitesi diyebilirim. Zaten istisnalar dışında bir insan telefonu en kötü cebinden, elinden düşürür. Ona da rahatlıkla koruma sağlar.
Anladım. Benim için sağlamlık önemli. Bisiklet sürerken telefonum cebimden düştü ve kılıfla birlikte zarar gördü, kılıf hamur gibiydi zaten. Rugged armorlar çok sağlam ama telefonu çok kalınlaştırdığı için bir de kaygan olduğu için kullanmayı sevmiyorum bir de böyle bir durum var.

Konuyu dün N11'e bildirdim acaba aksiyon alacaklar mı merak ediyorum açıkçası 😄 Yani sahte yorum olur atılır falanda bu kadar bariz botla aynı şeyleri basmaları komik gercekten, direk bu adamların dolandırıcı olduğuu düşünüyorum, büyük firmaların bu tarz insanları direk sistemlerinden silmeleri gerekiyor bence

Mağaza yorumlari böyle oluyor yildiz degisisirse 5 den daha asagi olursa sorunu soruyor yoksa otomatik yazip geciyor sizde sahte zannediyorsunuz..

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240404_233457_n11.jpg
    Screenshot_20240404_233457_n11.jpg
    57,4 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20240404_233447_n11.jpg
    Screenshot_20240404_233447_n11.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 60
Mağazadan çok memnun kaldım olarak atılan yorumların sahte olduğunu düşünmüyorum çünkü N11 5 yıldız attığınız zaman herhangi bir sebep belirtmezseniz onu otomatik olarak yazıyor. Güzel yorumu biraz şüpheli.

Mağazadan çok memnun kaldım olarak atılan yorumların sahte olduğunu düşünmüyorum çünkü N11 5 yıldız attığınız zaman herhangi bir sebep belirtmezseniz onu otomatik olarak yazıyor. Güzel yorumu biraz şüpheli.
Öyle bir websitesinin işi bitmiştir zaten. Şunu yapar sanki satıyormuş gibi alışveriş yapar yorum yapar bu her yerde olabilir. başkası mümkün değil.

Hocam işin komiği bu adamlar mağazasında hic ürün satmıyor, fakat sürekli güncel tarihli "güzel" gibi yorumlar alıyorlar ve atan kişininde adı aynı :D sadece "Mağazadan memnun kaldım" yorumu değil yani problem :D

Geri
Yukarı