N11'de satılan diş macunu orijinal mi?

RiskyZone

Kilopat
Linkteki diş macunları sizce orijinal mi? Yorumlara baktığımda birçok memnun görüyorum fakat arada sahte ürün yorumları da görüyorum. Sizce siparişimi iptal etmeli miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Diş macununun bile sahtesi satılıyorsa yazık. O kadar düşmemişlerdir diye düşünüyorum. 5 TL kar edip ucuza alacağına marketten falan al, en çoktan orijinal olduğunu bilirsin.

O kadar düştüler maalesef. Artık aldığım her ürünü barkod ve kare kod ile kontrol eder hale geldim. Bugün iyi bir diş macunu 150-250 bandında. Adamlar 50 liralık bulaşık sabununu bile sahte yapıp satıyorlar.

Ürünün satıcısı resmi satıcı olduğundan mütevellit sorun yaşamazsınız. Sahte diyen kullanıcılar farklı satıcıdan almıştır.

"Unilever" Satıcısını araştırdım dediğiniz gibi güvenli duruyor. Tanesi 22 TL gibi bir ücrete geliyordu fiziksel mağazalara kıyasla gayet mantıklı geldi bu yüzden aldım onun dışında bende fiziksel alışverişi daha fazla beğeniyorum. Her ne kadar olumlu yorumlar olsa da kötü bir kaç yorum göze batıyor ister istemez. İlginiz için teşekkürler tekrar.

Linkteki diş macunları sizce orijinal mi? Yorumlara baktığımda birçok memnun görüyorum fakat arada sahte ürün yorumları da görüyorum. Sizce siparişimi iptal etmeli miyim?

Macunu bilmemde bu adamlar termal macunundan tut işlemcisine kadar her türlü çakma ürün satışı N11'de oluyor N11 diğer rakiplerine göre çok yetersiz bir sıralama yapmak gerekirse denetleme konusunda şu şekilde amazon>hepsibu arada>trendyol>N11

Geri
Yukarı