N11'deki Gaming Bilgisayara Güvenilir mi?

Çok teşekkürler ilginizden dolayı. Fakat alacak başka ucuz yer bulamadım, 4.nesil işlemcili alsam sıkıntı çıkarırmı ben kullanıyorum 4. Nesil i7 herhangi sıkıntısı yok bilen varmı

Çok teşekkürler ilginizden dolayı. Fakat alacak başka ucuz yer bulamadım, 4.nesil işlemcili alsam sıkıntı çıkarırmı ben kullanıyorum 4. Nesil i7 herhangi sıkıntısı yok bilen varmı
Eğer mobil işlemci falan değilse 4.nesil i7ler hala güçlüler ama tam modelini bilmek lazım. Sen en iyisi bütçen ile beraber ayrı bir sistem önerisi konusu aç, ordan yardım etsinler sana.

""Herifler işlemcisi çıkartılamayan anakartların işlemcisini söküp bir şekilde çalışır duruma getirip satıyorlar."" Guzel kardeşim bu işten anlamadiğin bu cümleyi kurmandan belli. İslemcisi sökülemeyen islemciyi söküp takicak kişinin tam tehcizati olmasi lazim takacagi anakart yine ayni model olacaktir.. laptop iclemcisi amd islemci soketi ile ayni sayilir. Sokulemeyen dediğin anakarta lehim ile birleştirilmiş olanlardir . Bu konuda bilginiz yok yanliş yazip başka arkadaşlara yanliş bilgilendirme yapmayalim lütfen .

Para tuzağı kanmayın şu bilgisayarlara. 2000 TL'ye elinizle apu sistem toplayın çok daha iyi. N11'den hazır sistem almayın. Alcaksanız teknobiyotik'ten alın. İtopya'da POWERBOOST kasa ve PSU veriliyor ucuz olanlarda ve PSU rezalet. Elektrik kesintisinde patlar gider. Teknobiyotik A1 alın b450m anakarta değiştirin. Şu bilgisayarlar tam bir para tuzağı yahu!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı