N11'den AirPods Pro 2 alınır mı?

LYAEX

Hectopat
Satıcı da N11 ama emin olamadim cakma cikarsa iade etmezler diye, sizce alınır mı?

Sorun çıkacağını düşünmüyorum. Aynı fiyatlara mediamarkt satıyordu oradan alın dicektim fakat fiyatı piyasa fiyatı ile aynı yapılmış. En ucuz güvenilir orası gözüküyor.

Sorun çıkacağını düşünmüyorum. Aynı fiyatlara mediamarkt satıyordu oradan alın dicektim fakat fiyatı piyasa fiyatı ile aynı yapılmış. En ucuz güvenilir orası gözüküyor.
Normalde MediaMarkttan alcaktim hocam ama bi baktim 2 gun once 7200 olan sey 8600 olmus, sanarsam n11den alicagim insallah bir sey cikmaz.

N11 alınır zaten mağazaların trendyol hepsiburada pttavm bi de n11 şubeleri oluyor ama bu n11in kendisi daha da güvenilir.

Bir de n11 akakçede listelerde başa gelmek için falan bazen bazı ürünlerde 1-3 ürünlük korkunç indirimler yapıyor.
Mesela ben laptop aldım tedarikçi diğer sitelerdeki mağazasında ürünü pahalıya satıyor arayıp sordum gelip sizden alsam n11den de ucuza olur mu diye adam bizde pahalı n11 bize o fark parayı ödüyor n11den alın dedi.

@LYAEX Dostum ürünün geldi mi? Muhtemelen sorun yoktur da ben de birkaç güne alacağım Apple ile konuştum yetkili satıcımız değil nereden temin ettiklerini bilmiyoruz yetkili satıcılarımızdan almanızı öneririz falan dedi sizde bir sorun çıktı mı?

Geri
Yukarı