N11'den alınan GTX 1660 çok ses çıkarıyor

mehmetcbb

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PALIT GTX 1660 6GB

Intel Core i3 10100F

MSI H510M-K PRO

Kingston 2x16GB DDR4 RAM

240GB HP SSD

2TB Western Digital HDD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben N11'den queenck diye bir mağazdan GTX 1660 aldım ürün 1 ay kullanılmış ve 1 yıl garantisi vardı Palit olarak ekran kartini taktigimda boş da bile sanki fabrika çalışıyormuş sesi çıkıyor bir sorun olur mu?

Edit 4k'ya aldım sizce uygun mu?

Coil whine galiba demek istediğiniz.
(Coil whine iki bobinin birbirinie sürtmesi)
Tiz bir ses çıkıyorsa coil whinedır.

Bende de var EVGA 1660 Super coil whine var onda da kulakık takıp sesi azaltamyı deniyorum ama yine de çok sesli :(

Coil whine galiba demek istediğiniz.
(Coil whine iki bobinin birbirinie sürtmesi)
Tiz bir ses çıkıyorsa coil whinedır.

Bende de var EVGA 1660 Super coil whine var onda da kulakık takıp sesi azaltamyı deniyorum ama yine de çok sesli :(

Ya bunun hiçbir çözümü yok mu? Çok sesli boşta bile oyundayken öyle bir ses çıkarıyor ki görmen lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bunun hiçbir çözümü yok mu çok sesli boşta bile oyundayken öyle bir ses çıkarıyor ki görmen lazım.

Bende de var aynısı under Volt yapabilirsin sesi birazcık azaltır.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Coil whine olabilir. Satıcının bundan haberi yok mu? İade edebiliriniz çok rahatsız ediyorsa o fiyata sıfır RX6500XT bakabilirsiniz.

Coil whine olabilir. Satıcının bundan haberi yok mu? İade edebiliriniz çok rahatsız ediyorsa o fiyata sıfır RX6500XT bakabilirsiniz.
hocam o ekran kartıda 64 bit ve 4gb ya 192 bit 6gbden o seviyelerede düşmek istemiyorum sizce garantiye yollamalımıyım?

Coil Whine vakalarında garanti genellikle sorun yok deyip geri gönderiyor. 2 kez geldi başıma ama isterseniz göndermeden önce iletişime geçip sorun.

Geri
Yukarı