N11'den klavye-fare set alınır mı?

Bütçe
yok

recep aksak1561

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar arkadaşlar bir fare ve klavye seti buldum. Aydınlatmalı güzel bir klavye sizce kullanılabilir mi birkaç video izledim bu klavyeyle ilgili ve hepsinde olumlu yorumlar aldım. Fakat mousetan biraz şüpheleniyorum. Eğer fare de iyise alacağım bu arada ürün fiyat performans ürünü.

Ürünün linki =Polygold PG-8016 Led Işıklı Kablolu Gaming Q Klavye Mouse Set Fiyatları ve Özellikleri

Fakat ürün gümüş renginde ışıklarında falan sıkıntı olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı ürünü küçük yeğenim kullanıyor. Klavye basım hissiyatı çok kötü. USB kablosu enjeksiyon iğnesinden hallice çok ama çok ince. Mouse ise 2 aya bozuluyor ayrıca çift tıklama ve tıklamayı algılamama problemleri var.

Klavye ve mouse aydınlatması ise bir o kadar vasat. Odanızın ışığından görülmüyor bile. Tuşları ışık geçirmiyor.

Uzun lafın kısası bu tür ürünler alınmaz. Bütçeniz doğrultusunda sadece klavye veya mouse almak daha sağlıklı olacaktır.

Alınmaz fason mal birkaç aya bozulur.
Klavye olarak bunu alın.

Mouse da bu ikisinden birini seçin.

Klavye olarak bunu öneririm: Gamenote KB487L Kablolu RGB Gaming Klavye | Game Garaj

Paranızı biriktirince de ilerleyen süre zarfında mouse alırsınız.
Alınmaz fason mal birkaç aya bozulur.
Klavye olarak bunu alın.
Hocam attığınız klavye de fason ürün. Marka değişince kalite değişmiyor ne yazık ki. Bkz:Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Aynı klavyeler farklı markalar. Kalite vasatın da altında.

Klavye olarak bunu öneririm: Gamenote KB487L Kablolu RGB Gaming Klavye | Game Garaj

Paranızı biriktirince de ilerleyen süre zarfında mouse alırsınız.

Hocam attığınız klavye de fason ürün. Marka değişince kalite değişmiyor ne yazık ki. Bkz:Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Aynı klavyeler farklı markalar. Kalite vasatın da altında.

En ucuz bunu buldum.

Geri
Yukarı