N11'den Redragon K509 DYAUS RGB Gaming klavye alınır mı?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX 6650 XT 8Gb Gaming Nitro OC+ // i5 11400F (Stok fan) // Msı B560M Pro-E // Kıoxıa Excerıa G2 (1TB) // GF SERIES GF600 // Msı Vampiric 100R // Lenovo D24-20 // SteelSeries Prime // Xrades 80x30 MaousePad // Windows 11 Pro
Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun yaşayacağınızdan değil, bütçeyle alakalı bir durum. O bütçede T60 veya bu mantıklı, seçimi sizin yapmanız lazım ikisi de giriş seviyesi.

Anlıyorum T60 modelini araştırmıştım kronik sorunlu klavye olduğu bahsedilmiş benim klavyeden çok bir beklentim yok önceden kalitesiz Rampage klavye kullanıyordum yine aynı şekilde membran.

Bu klavye Rampage klavyeden nasıl performanslı olur sizce?

Rampage klavye:Rampage Km-26 Steely 4lü Gaming Profesyonel Oyuncu Seti Rainbow Aydınlatmalı Klavye Kulaklık Mouse Mousepad Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Mekanik tepkisel olarak tabii ki çok daha iyidir. Eğer klavyenizden memnunsanız ve sorun yaşamıyorsanız aşırı değiştirmeyi isteyen bir şey değil. Rekabetçi tipi oyunlarda önceliğim kulaklık ve mouse olurdu. Attığınız seti kullanıyorsanız kesinlikle mouse ve kulaklık değiştirmenizi önerirdim.

Mekanik tepkisel olarak tabii ki çok daha iyidir. Eğer klavyenizden memnunsanız ve sorun yaşamıyorsanız aşırı değiştirmeyi isteyen bir şey değil. Rekabetçi tipi oyunlarda önceliğim kulaklık ve mouse olurdu. Attığınız seti kullanıyorsanız kesinlikle mouse ve kulaklık değiştirmenizi önerirdim.

Kulaklığı kaybettim aldıktan 1 ay sonra maouse ve Maousepad'i SteelSeries Prime ve xrades RGB 80x30 maousepad ile değiştirdim o setteki klavyem bozuldu ve şu an Garanti'de eğer tamir edilemezse mecbur yenisini almak zorunda kalacağım gibi gözüküyor.

O bütçe içinde iyidir hocam. T60 önermem, tuşlarda basmama şikayetleri gitgide artıyor.

Klavyeyi satın alacağım fakat N11 de veya satıcıda herhangi bir problem yaşar mıyım sizce hiç N11 üzerinden alışveriş yapmadım.

Geri
Yukarı