N11'den SanDisk SSD alınır mı?

Oyun oynayan, masaüstü işlerle uğraşan birisi kaliteli SSD alırsa 6-8 yıl rahat kullanır. Benim 240 GB CORSAIR FORCE GS SSD'yi 3 sistemdir kullanıyorum. Crystaldisk Info'da disk sağlığı %95 çıktı. Tek sıkıntı yazma hızı 240 MB civarına düştü, okuma hızı 400 MB civarı.
Kaliteli, sorunsuz model alırsan yıllarca kullanabilirsin.

Arkadaşlar neden kızıyorsunuz :D. Arkadaşımız kazık yemesin diye 25 tl ucuzunu buldum ve attım :D.
Kronik sorunlu olduğu için atıldı. Araştırın lütfen. Arkadaş bunu bilmeyerek alsa 1-2 hafta sonra "SSD niye yavaşladı" gibi konular açacaktır.

Hocam ben SSD'yi al diye bişey mi dedim? Kafasına yattıysa illa alacaksa diye ucuzunu bulup attım. Yorumumda alın diye bir söylem var mı?
"Ucuzunu buldum" diye bir söylem mi söylemişsiniz? Kronik sorunlu SSD'yi de ucuzunu atmazsınız. Yakın fiyatına kronik sorunlu SSD linki atarsınız.

Sizin iddianızın aksine hiçbir söylemde bulunmamışım. Yani bu fiyat konusunda yardımcı olduğum anlamına gelir. Boşuna sataşıyorsunuz. Sanki attığım SSD Hi-Level.
2 hafta sonra "SSD'nin sağlığı düştü" diye konu açtıracak olan SSD'nin bağlantı linkini bırakmışsınız. Ha TR-200 ha Hi-Level SSD. Ne fark eder?

Geri
Yukarı