N11'e güvenebilir miyim?

AnilBeyY

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar ben bugün N11 sitesinde kendime uygun bir bilgisayar topladım ancak daha önce hiç internetten alışveriş yapmamıştım. Acaba bu siteye güvenebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Puanı yüksek ve yorumları olumlu satıcıdan aldığınız sürece çok büyük problem yaşamazsınız. Problem yaşarsanız N11 yardımcı oluyor.
Tabi ne kadar yardımcı olurlar bilemem. Müşteri yorumlarına bakarsan her şirketten şikayet var. Trendyol'dan şikayet eden de var, Hepsiburada'dann şikayet eden de var, N11'den şikayet eden de var.

Evet site güvenilir fakat N11 sisteminde satıcılar olduğu için puanı düşük bir satıcıdan ürün almayın linkleri buraya atın güvenli olup olmadığına bakalım.

Selamlar ben bugün N11 sitesinde kendime uygun bir bilgisayar topladım ancak daha önce hiç internetten alışveriş yapmamıştım. Acaba bu siteye güvenebilir miyim?

Arada ayrı bir satıcı yoksa hiçbir sorun olmayacaktır.
Fakat N11'den bilgisayar toplamak biraz saçma geldi bana, GameGaraj gibi bu işe yönelik siteleri kullanmanız daha avantajlı olabilir.

N11, gittigidiyor gibidir satıcılar oraya pazar açar ve satışlarla müşterilerin geri dönüşleri ile puanları artar. Alacağın ürünü satan kişinin puanını ve aldığı yorumlara bakmalısın.

Geri
Yukarı