N240 MBR işletim sistemi kurulmuyor

• Konuyu başlatan ozy31
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 161

ozy31

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Casper N240 bilgisayarima Windows 7 kurmak istiyordum ama bilgisayarım GPT olduğu için boot etmiyordu bende minitool partion wizard ile MBR çevirdim şu an işletim sistemim yok ama hala Windows 7 USB belleği boot etmiyor. Yani boot menüde görünmüyor.

Merhaba arkadaşlar. Ben Casper N240 bilgisayarima Windows 7 kurmak istiyordum ama bilgisayarım GPT olduğu için boot etmiyordu bende minitool partion wizard ile MBR çevirdim şu an işletim sistemim yok ama hala Windows 7 USB belleği boot etmiyor. Yani boot menüde görünmüyor.

BIOS üzerinden Csm/legacy desteğini açsanız yeterdi.

Bu arada windows 7 kullanmanızı önermem.

Boot sıralamasında en üste USB FDD'yi alacaksınız. (Fatsanın F'si), ya da boot menüden seçin.

buyrun ortada boot manager var

Boot sıralamasında en üste USB Fdd'yi alacaksınız. (fatsanın F'si), ya da boot menüden seçin.

Boot sıralaması yok Boot Manager'de sadece Windows recovery var.

Dosya Ekleri

• IMG20240322182226.jpg
    IMG20240322182226.jpg
    241,2 KB · Görüntüleme: 15

Geri
Yukarı