N270 sisteme işletim sistemi önerisi

Call Of Death

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarım eski Aspire One.
İşlemcisi Intel atom n270.
2 GB DDR2 800MHz RAM.
200 GB HDD 7200 RPM.
Intel GMA 950 256MB ekran kartı.
Bu bilgisayara hangi işletim sistemini yüklesem daha iyi çalışır? Genel olarak YouTube ve internette gezinmek için kullanıyorum. Şu anda Windows 7 var Dual boot olarak kullanmak istiyorum hangisi daha iyi olur?

Windows 8.1 32 Bit kurabilirsiniz, aynı işlemciye sahip LG X130 netbook kullanıyorum ben de, Windows 8.1 32 Bit kurulu ve gayet stabil çalışıyor. Benimkinde artı olarak SSD var tabii ki.

Bilgisayarım eski Aspire One.
İşlemcisi Intel atom n270.
2 GB DDR2 800MHz RAM.
200 GB HDD 7200 RPM.
Intel GMA 950 256MB ekran kartı.
Bu bilgisayara hangi işletim sistemini yüklesem daha iyi çalışır? Genel olarak YouTube ve internette gezinmek için kullanıyorum. Şu anda Windows 7 var Dual boot olarak kullanmak istiyorum hangisi daha iyi olur?
Win7 tarih oldu 8.1 e geçmenizi öneririm.

Windows 8.1 32 Bit kurabilirsiniz, aynı işlemciye sahip LG X130 notebook kullanıyorum ben de, Windows 8.1 32 Bit kurulu ve gayet stabil çalışıyor. Benimkinde artı olarak SSD var tabii ki.

Aslında Android kurmak istiyorum bilgisayara daha iyi çalışması için fakat Windows'a da benzerse çok güzel olur normalde konu başlığına yazdım ama adminler kaldırmış nedenini anlamadığım bir şekilde. Ayrıca Windows 8.1'in ağır geleceğini düşünüyorum Windows 7 de kasan cihaz Windows 8.1 de nasıl olur tahmin ediyorum az çok.

Aslında Android kurmak istiyorum bilgisayara daha iyi çalışması için fakat Windows'a da benzerse çok güzel olur normalde konu başlığına yazdım ama adminler kaldırmış nedenini anlamadığım bir şekilde. Ayrıca Windows 8.1'in ağır geleceğini düşünüyorum Windows 7 de kasan cihaz Windows 8.1 de nasıl olur tahmin ediyorum az çok.
Windows 8.1, Windows 7'ye göre daha stabil bir işletim sistemi. Daha eski olması sistemin daha stabil olduğunu göstermez. Android olarak Prime OS kurabilirsiniz masaüstü teması giydirilmiş bir Android x86 sürümüdür kendisi.

Lubuntu deneyebilirsiniz.

Windows 8.1, Windows 7'ye göre daha stabil bir işletim sistemi. Daha eski olması sistemin daha stabil olduğunu göstermez. Android olarak Prime OS kurabilirsiniz masaüstü teması giydirilmiş bir Android x86 sürümüdür kendisi.
Katılıyorum, Windows 8.1 "en az" Windows 7 kadar performanslı ve ona göre daha güncel bir işletim sistemidir. Ben düşük donanımlı sistemlerde 10 yerine 8.1 kullanıyorum hatta imkanınız varsa Windows Embedded 8.1 Industry Pro kurmanızı öneririm. İçinde hiç gereksiz program yok salt Windows 8.1.

İnan bana YouTube ve web performansın çok artacak :) ChromeOS Flex bayağı iyi. 32 Bit indir ve kur.

720p video izletecek ve ufak indirme işlemlerimi yaptırabilir mi?

Windows 8.1, Windows 7'ye göre daha stabil bir işletim sistemi. Daha eski olması sistemin daha stabil olduğunu göstermez. Android olarak Prime OS kurabilirsiniz masaüstü teması giydirilmiş bir Android X86 sürü müdür kendisi.

Benim kurduğum Windows 7 performans diye bir sürüm içerisinde neredeyse hiçbir şey yok diyebilirim ama yine de sizin dediğiniz Windows 8'i kurmayı deneyeceğim Dual boot olarak fakat sorun yaratır mı Android işletim sistemi ile birlikte Kali kullanıken pek sorun olmamıştı.

Lubuntu deneyebilirsiniz.

Katılıyorum, Windows 8.1 "en az" Windows 7 kadar performanslı ve ona göre daha güncel bir işletim sistemidir. Ben düşük donanımlı sistemlerde 10 yerine 8.1 kullanıyorum hatta imkanınız varsa Windows embedded 8.1 ındustry Pro kurmanızı öneririm. İçinde hiç gereksiz program yok salt Windows 8.1.

Biraz araştırayım bulurusam onu kurarım teşekkürler.

Geri
Yukarı